۲۱ مهر ۱۳۹۹، ۸:۳۴
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84072644
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۵ تن لواشک و آلوچه غیر بهداشتی در بروجرد کشف شد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت : در راستای اجرای طرح شناسایی واحدهای تولیدی غیر مجاز و غیربهداشتی مواد خوراکی یک کارگاه تولید لواشک، ترشک و آلوچه در بروجردشناسایی و ۵ تن محصول تولیدی از این کارگاه کشف شد.

حمیدآزادبخت روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در بازرسی از  این کارگاه غیر مجاز که توسط بازرسان اداره صمت و بهداشت انجام شد این میزان ترشک، آلوچه و لواشک غیر بهداشتی به همراه انواع رنگ های خوراکی غیر مجاز کشف و ضبط شد.
وی بیان کرد: ارتقا سطح سلامت همواره اولویت همه برنامه ها بود ِلذا مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته این کارگاه پلمب و بعد از آزمایشات کارشناسان حوزه بهداشت معدوم خواهد شد.                
آزادبخت اضافه کرد: در این کارگاه غیر مجاز مقدار ۷۰ کیسه آرد یارانه ای خارج از شبکه به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.         
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد با هشدار به مخلان بهداشت و سلامت جامعه از هرگونه تولید بدون مجوز خودداری نمایند، اظهار داشت: انتظار می‌رود خانوادهها و شهروندان بروجردی با توجه به تولید این گونه ترشک و لواشک ها ی زیرزمینی از تهیه مواد غذایی پر خطر که سلامت خود و خانواده را بخصوص در این ایام کرونایی به خطر می اندازد خودداری کرده و در صورت اطلاع از این اماکن غیرمجاز اداره بهداشت و صمت را مطلع نمایند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha