مقاومت فلسطین: اگر الاخرس آزاد نشود مقاومت با موشک پاسخ خواهد داد

تهران ایرنا - سخنگوی کمیته مقاومت فلسطین شامگاه یکشنبه گفت: برای نجات الاخرس از زندان پیام‌هایی برای تمام طرف‌ها ارسال شده و اگر وی آزاد نشود، مقاومت با موشک پاسخ خواهد داد.

به گزارش ایرنا، ابومجاهد به شبکه خبری المیادین تصریح کرد: در صورت آسیب رساندن به زندانی "الأخرس" (توسط رژیم صهیونیستی) نیروهای مقاومت هزینه سنگینی بر دشمن تحمیل خواهند کرد و بازوان این نیرو در میدان آماده پاسخ دادن هستند.

ابومجاهد افزود: مقاومت در تصمیم‌گیری و پاسخ گویی به هرگونه حماقت اسرائیلی متحد است.

وی اظهار کرد: اگر زندانی فلسطینی آزاد نشود، مقاومت به وظیفه خود عمل خواهد کرد، چرا که ما هنوز هیچ پاسخی در مورد این تقاضا [از رژیم صهیونیستی] دریافت نکرده‌ایم.

ابومجاهد گفت: زمان در حال سپری شدن است و مقاومت با تمام بازوانش به مدت طولانی سکوت نخواهد کرد و پاسخ ما به صورت متحد داده خواهد شد.

سخنگوی کمیته مقاومت فلسطین اظهار کرد: تاکنون هیچ پیشرفتی در خصوص آزادی اسیر الاخرس که با خطر مرگ رو به روست صورت نگرفته و ما متعهد هستیم که از اسیران خود دفاع کنیم.

وی افزود: خواسته الاخرس به حق و در واقع خواسته تمام مردم فلسطین است و ما همچنان متعهد هستیم که به هرگونه جنایت اسرائیل پاسخ دهیم.

ابومجاهد ادامه داد: عادی‌سازی روابط که بر کشورهای اسلامی سایه افکنده است، خنجر مسمومی [به پشت ملت فلسطین و اقدامی] برای دور زدن حقوق و آرمان ملت ماست.

وی اظهار کرد: تمام فلسطینی‌ها به صورت یکپارچه در مقابل عادی‌سازان جنایت‌کار خائن (روابط) با رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند.

سخنگوی کمیته مقاومت فلسطین گفت: مقاومت و موشک‌ها و بازوان آنها در کنار یکدیگر برای یاری اسیران فلسطینی هستند.

احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامی نیز پنجشنبه شب خطاب به رژیم صهیونیستی گفته بود، در صورت آزاد نشدن زندانیان فلسطینی که دست به اعتضاب زده‌اند، اراضی اشغالی را هدف حملات موشکی قرار خواهیم داد.

الحرازین افزود: اگر تار مویی از سر اسیر اخرس کم شود، ملت فلسطین و تمامی آزادگان جهان وارد میدان شده و حق او را خواهند گرفت و دشمن صهیونیستی تاوان تعلل در آزادی وی را خواهد داد.

ماهر عبداللطیف اخرس اسیر ۴۹ ساله فلسطینی وارد هفتادو چهارمین روز اعتصاب غذای خود شد.

این اسیر فلسطینی در اعتراض به بازداشت موقت و بدون تفهیم اتهام خود در زندان رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذای نامحدود زده است.

منابع حقوقی فلسطینی از وخامت حال این اسیر فلسطینی خبر دادند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha