خدمت به ایثارگران باید توام با تکریم باشد

کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز با بیان اینکه رفع مشکل ایثارگران نیاز به تلاش جهادی و روحیه  ایثارگرانه دارد، گفت: ایثارگران آبرو و شناسنامه انقلاب هستند و باید به طور مرتب پیگیر مشکلات این افراد باشیم زیرا خدمت به ایثارگران و خانواده آنها باید توام با تکریم و رضایتمندی باشد.

سلیمان رستمیان روز یکشنبه در نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: خدمت در دستگاهی همچون بنیاد شهید و امور ایثارگران و خدمت به خانواده معظم شهدا کاری ارزشمند است و جزو افتخارات هر انسانی است که برای مدتی خادم این خانواده های بزرگوار باشد.
وی بر لزوم رضایتمندی ایثارگران تاکید و اظهار داشت: در خدمت به ایثارگران باید مشکلات آن ها بررسی، شناسایی و مرتفع شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: در شرایط فعلی که با بودجه و منابع محدود مواجه هستیم، باید خیلی بیشتر از گذشته پیگیر مشکلات ایثارگران باشیم.
رستمیان افزود: تکریم ایثارگران، پاسخگویی شفاف همراه با حسن خلق و پیگیری امورات ایثارگران باید در راس امور کارکنان بنیاد باشد.
اشتغال، مسکن و درمان مشکلات ایثارگران

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز اظهارداشت: عمده مشکلات ایثارگران امروز بحث اشتغال، مسکن و درمان است که می توان با پیگیری های مداوم و کمک دیگر دستگاه های اجرایی عمده این مشکلات را مرتفع کرد.

رستمیان تاکید کرد: با همدلی و تعاون بین واحدهای درون و برون سازمانی می توانیم مشکلات ایثارگران را به حداقل برسانیم.
بسیج تمام امکانات برای پیشگیری از ویروس کرونا
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر به اقدامات انجام گرفته در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: بنیاد البرز تا به امروز که در موج سوم این بیماری قرار داریم در جریان مبارزه و پیشگیری با ویروس کرونا خوب عمل کرده است.
وی با اشاره به اینکه سلامتی ایثارگران از هر موضوع دیگری مهم تر است، تصریح کرد: امروز با وضعیت موجود کشور و استان که در وضعیت قرمر قرار داریم باید تمام همکاران با بسیج تمام امکانات تلاش کنند که مشکلات ایثارگران غیرحضوری مرتفع شود وهمکاران باید مرتب با تماس های تلفنی از سلامتی ایثارگران باخبر شوند.
دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز به برنامه های فرهنگی نیز اشاره کرد و گفت: بنیاد علاوه بر خدمتگذاری به ایثارگران، متولی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و باید کارهای موثری در این راستا انجام دهد، تمام برنامه های پیش رو بنیاد باید با رویکرد ترویجی و رعایت دستور العمل های ابلاغی از سوی ستاد کرونا انجام گیرد،

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور را تا ابد بیمه خواهد کرد، به برتر شدن بنیاد شهید استان البرز در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و افزود: بدون شک کسب این موفقیت حاصل تلاشهای ایثارگرانه کارکنان بنیاد و دعای خیر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.
وی تاکید کرد: به کمک نیروهای خدوم بنیاد ، از سد بسیاری از مشکلات عبور خواهیم کرد.

استان البرز دارای پنج هزار و ۲۵۰ شهید و بیش از ۱۲ هزار جانباز و ۹۵۰ آزاده گرانقدر از دوران دفاع مقدس تاکنون تقدیم انقلاب کرده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها