بادامچیان: مردم آمریکا برای نجات از سلطه دیکتاتورمآبانه دو حزب حاکم راهی بیابند

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: بی‌ادبی رییس جمهوری آمریکا و رقیب او در مناظرات تلویزیونی به مردم ایران، بیانگر سقوط اخلاقی هیات حاکمه آمریکا است و ملت آمریکا باید راهی برای نجات از سلطه دیکتاتورمآبانه دو حزب حاکم آمریکا بجویند تا از بحران همه جانبه در غرب رهایی یابند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران این حزب با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بسیج همگانی برای مبارزه با کرونا اظهارکرد: از همه اعضا و طرفداران موتلفه اسلامی خواستاریم در توجیه مردم و مراقبت به رعایت امور بهداشتی نهایت همراهی را با همه مسوولان مبارزه با کرونا انجام دهند و هر نوع کمک و امداد مومنانه را افزایش دهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی مراسم عزاداری دهه آخر صفر خود را که قریب سه دهه است، ادامه داشته امسال به اطاعت از نظر ولایت فقیه تعطیل کرد تا رعایت امور بهداشتی شده باشد.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهانت و فحاشی ترامپ علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: بی‌ادبی رییس جمهوری آمریکا و رقیب او در مناظرات تلویزیونی، بیانگر سقوط اخلاقی هیات حاکمه آمریکا است و ملت آمریکا باید راهی برای نجات از سلطه دیکتاتورانه دو حزب حاکم آمریکا بجویند تا از بحران همه جانبه در غرب رهایی یابند.

وی تاکید کرد: ترامپ و مواضع او آنقدر بی‌ارزش و بی‌اهمیت‌اند که نیازی به پاسخ‌دهی نیست، رسوایی ترامپ بر همه جهانیان آشکار است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آشفتگی روحی و عصبانیت شدید او به علت احساس خطر برای از دست دادن قدرت است و مواضعی که می‌گیرد برای حفظ این قدرت است.

بادامچیان اضافه کرد: حتی در بیان اینکه نظامیان آمریکا از منطقه بیرون می‌روند بازی انتخاباتی است. گرچه چاره‌ای هم برای نجات از گرداب در افغانستان و عراق و سایر کشورهای منطقه جز فرار ندارد، همانگونه که نظامیان آمریکایی از ویتنام گریختند.

وی تصریح کرد: سیاست‌های غلط آمریکا کار را به اقدامات مسخره رسانده است، مانند تحریم‌های اعلام شده جدید درباره ۱۸ بانک ایرانی که قبلاً در تحریم بانکی ایران قرار داشتند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: ۴۰ سال است که تحریم‌های آمریکا علیه ایران برقرار شده و جز مزاحمت تاثیر اساسی نداشته است، حالا تکرار تحریم مجدد چند بانک چه اثر بازدارنده‌ای برای آمریکا خواهد داشت؟ و معلوم است که جز پوزخند از طرف ایران نتیجه برای آمریکا در پی ندارد.

مواضع بر حق ائمه جمعه استان‌های مرزی با آذربایجان را تایید می‌کنیم

بادامچیان در مورد بحران قره‌باغ با استقبال از اعلام آتش‌بس و پذیرش دوطرف افزود: امیدواریم گفت وگوها به نتیجه برسد و از طرق دیپلماتیک این بحران پایان یابد. معتقدیم که آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی از عناصر مشکوک در دوطرف به دنبال درگیری نظامی و ناامن کردن منطقه هستند، باید در این مورد هوشمندی نشان داد و به این بحران پایان داد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین با تجلیل از ملت ایران به خاطر صبوری و برگزاری مراسم اربعین در خانه‌ها، گفت: ملت ایران به تبعیت از مقام معظم رهبری اربعین امسال مظلومانه اشک ریختند و رنج و فراق را تحمل کردند، امیدواریم هرچه زودتر این بیماری منحوس از کل کره زمین محو شود، الحق این هوشمندی ملت و پیوند امت و امامت در عاشقانه ترین برنامه امام حسین(ع) بسیار ارزشمند است.

بادامچیان با اشاره به اینکه رافائل گروسی دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پاسخ فشارهای آمریکا و رژیم صهیونیستی مبنی بر بازرسی‌های گسترده از همه تاسیسات اتمی ایران گفته است «مگر ایران یک کشور اشغال شده است که بتوانیم از همه مراکز آنها بازرسی کنیم» اظهار داشت: زیاده‌طلبی استعماری مستکبرین پایان ندارد؛ دولت باید قاطعانه و با تدبیر عمل کند و استعمارگران هم بدانند که ملت ایران درباره حق مسلم خود که استفاده کامل از انرژی هسته‌ای است کوتاه نخواهند آمد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha