یحیی، فرشته نجات بازیکن جدید استقلال؛ مثلث طلایی رسما از هم پاشید

تهران- ایرنا- مهدی مهدی‌پور توسط یحیی گل‌محمدی به ذوب آورده شد و حالا با پیوستن به استقلال مسیر فوتبالی‌اش تغییر کرده است.

به گزارش ایرنا، استقلال شب گذشته(شنبه) با مهدی مهدی‌پور رسما به توافق رسید و این بازیکن به عنوان ششمین خرید این فصل آبی‌پوشان تهرانی معرفی شد. مهدی‌پور هم مانند مرادمند اصفهانی است و از آکادمی سپاهان کارش را شروع کرده است.

این بازیکن بعد از ترک آکادمی سپاهان به ذوب‌آهن رفت و زیر نظر رسول کربکندی کار کرد. سپس سر از راه آهن درآورد اما در این تیم نتوانست خود را نشان دهد و اکثرا روی نیمکت بود. همین مساله سبب شد تا او به‌دنبال جدایی باشد. در همین اثنا بود که یحیی گل‌محمدی خواهان حضور این بازیکن در جمع سفید و سبزهای اصفهانی شد. مهدی‌پور به اصفهان برگشت و به یکی از مهره‌های اصلی یحیی در میانه میدان تبدیل شد تا سرمربی کنونی پرسپولیس فرشته نجات بازیکن جدید استقلال شود. همانجا بود که مهدی‌پور با الگوی فوتبالی خودش یعنی قاسم حدادی‌فر همبازی شد و روزهای طلایی ذوب را رقم زد. او سه جام قهرمانی را با تیمش به دست آورد.

سپس مهدی‌پور به تراکتور رفت تا خدمت سربازی‌اش را پشت سر بگذارد. در درون زمین او عملکرد خوبی داشت اما برای جدایی از این تیم به همراه دو تن از دوستان صمیمی‌اش یعنی دانیل اسماعیلی‌فرد و احسان پهلوان سختی‌های زیادی را تحمل کرد. همین مساله باعث شد تا بازگشتش به ذوب با فروغ سابق همراه نباشد. او در لیگ نوزدهم در یک بازی بسیار درخشان ظاهر شد و در برابر شاهین در بوشهر به تنهایی سه پاس گل داد تا بهترین بازیکن میدان شود.

حالا این هافبک تدافعی که قابلیت بازی در پست هافبک تهاجمی را هم دارد و از تبحر فروانی در زدن ضربات ایستگاهی برخوردار است راهی استقلال تهران شده است. ۲ هم‌خدمتی دیگرش راهی پرسپولیس و سپاهان شده‌اند و دیگر مسیرشان از هم جدا شد. باید دید مهدی‌پور در استقلال چه نقشی را خواهد داشت. آیا او قرار است جانشین علی کریمی باشد یا محمود فکری برایش فکری دیگر در سر دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

سرخط اخبار ورزش