حدادی: المپیک بدون تماشاگر جذابیت ندارد

تهران- ایرنا- دارنده مدال نقره بازی‌های المپیک لندن گفت:‌ امیدوارم المپیک توکیو با حضور تماشاگران برگزار شود زیرا مسابقه بدون تماشاچی جذابیت ندارد.

به گزارش ایرنا، «احسان حدادی» که امروز (یکشنبه) به عنوان نماینده ورزشکاران در مجمع انتخاباتی فدراسیون دو و میدانی حاضر بود، ‌ پس از پیروزی «هاشم صیامی» در این انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر رییس فدراسیون بعد از یک سال مشخص شد. اداره فدراسیون با حضور سرپرست سخت بود. البته در این مدت سرپرست فدراسیون تلاش زیادی کرد و رکوردهای خوبی هم زده شد.

وی افزود: امیدوارم صیامی با خرد جمعی و کار موفق این رشته را هدایت کند و به بهترین شکل این رشته را جلو ببرد تا در المپیک توکیو مدال کسب کنیم.

حدادی درباره مشکل خار پاشنه خود گفت: با کمک فدراسیون کارهای اولیه انجام شد و امشب عازم آلمان هستم. چهارشنبه جراحی دارم و زود برای برای المپیک برمی‌گردم. در المپیک از همه ورزشکاران انتظار می‌رود که بهترین نتیجه را بگیرند. امیدوارم در فینال این مسابقات حضور یابم و بعد به مدال برسم.

رکورددار پرتاب دیسک ایران و آسیا خاطرنشان کرد: امیدوارم المپیک با تماشاچی برگزار شود. مسابقه بدون تماشاگر جذابیت ندارد و ورزشکاران هم نمی‌توانند بهترین نتیجه را بدست بیاورند.

وی درباره زمان خداحافظی خود نیز گفت: تصمیمی نگرفته‌ام که بعد از المپیک در این رشته باشم یا نه. تا زمانی که سالم هستم در این ورزش خواهم بود. به خاطر تعویق المپیک شاید خیلی از ورزشکاران نتوانند در این مسابقات شرکت کنند زیرا در این مدت طولانی آسیب می‌بینند.

حدادی در حالی بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی به گفت و گو با خبرنگاران پرداخت که به برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها اجازه مصاحبه نداد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار ورزش