رییس فدراسیون دوومیدانی: برای رفع تنش‌ها باید تلاش کنیم

تهران- ایرنا- رییس جدید فدراسیون دوومیدانی در نخستین اظهار نظر خود، رقابت بین نامزدهای انتخاباتی این فدراسیون را بسیار سخت توصیف کرد و گفت: باید در جهت رفع اختلاف‌ها و تنش‌ها گام‌های جدی برداشت.

به گزارش ایرنا؛ هاشم صیامی این اظهارات را  روز یکشنبه پس از مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی در آکادمی ملی المپیک و در گفت و گو با خبرنگاران عنوان کرد و افزود: نامزدهای توانمندی در این انتخابات حضور داشتند که در نتیجه به دور دوم کشیده شد.

وی گفت: عملکرد ما در دوران قبل بسیار مثبت بوده و این روند در چهار سال آینده هم تداوم خواهد داشت.  

رییس جدید فدراسیون دوومیدانی اظهار امیدواری کرد که فضای همدلی ایجاد شود و نباید وارد منافع فردی شویم زیرا مشکلات ادامه می‌یابد. تلاش می‌کنم نقاط ضعف را کاهش و به صفر برسانیم و با فضای تنش‌زا روبرو نشویم.

وی در پاسخ به اینکه آیا از رییس فدراسیون قبلی کمک می‌گیرید؟ گفت: «مجید کیهانی» یکی از مدیران موفق بوده و اگر شرایط فراهم شود از توانمندی هر فردی استفاده می‌کنیم.  

صیامی با ۲۴ رای از مجموع ۴۳ رای سکان فدراسیون دوومیدانی را بدست گرفت.

با پایان ریاست چهار ساله  «مجید کیهانی» در ۱۵ شهریور ۹۸  «ایرج عرب»  سرپرست فدراسیون شد و در ۱۹ اسفند ماه همان سال با برگزاری مجمع  انتخاباتی افشین داوری هدایت فدراسیون دوومیدانی را عهده گرفت.

اما به دلیل غیبت رییس چند هیات استانی، این انتخابات از سوی وزارت ورزش و جوانان باطل و به ‌دنبال تجدید انتخابات، مهدی مبینی به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار ورزش