۲۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۸:۲۰
کد خبرنگار: 1169
کد خبر: 84071360
۰ نفر

برچسب‌ها

۷ واحد صنفی متخلف در ماکو و شوط پلمب شد

 ارومیه- ایرنا- پنج آرایشگاه زنانه متخلف در ماکو و ۲ باشگاه بدنسازی در شوط در راستای تشدید نظارت بر اعمال محدودیت‌های اجتماعی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا پلمب شد.

کارشناس مسوول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان ماکو روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: با همه گیری بیماری کرونا، برنامه‌های نظارتی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه شد و این دستور العمل‌ها رسته‌های مختلف شغلی از کم ریسک تا پر ریسک را در بر گرفت.

منصور محمدنژاد افزود: بر اساس تصمیم اخذ شده در ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی، به مدت یک هفته محدودیت هایی اعمال کردیم که شامل ممنوعیت فعالیت سینماها، سالن‌های تئاتر و مراکز مشابه، موزه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، باشگاه‌های ورزشی و رشته‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو بود.

وی اظهار داشت:  در این راستا پنج واحد آرایشگاه زنانه با وجود ممنوعیت فعالیت مشاغل پرریسک، اقدام به پذیرش مشتری و ارایه خدمات به آنها بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرده بودند که طی بازدید مشترک شبکه بهداشت و اماکن عمومی و اتاق اصناف پلمب شدند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی بازدید مشترک اماکن، اتاق صناف، اداره ورزش و جوانان و با نظارت بازرسان واحد سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان، ۲ باشگاه بدنسازی که فعالیت خود را متوقف نکرده بودند، در شوط و یولاگلدی پلمب شدند.

عطاء‌الله رضائیه آزادی اضافه کرد: شهروندان باید با توجه به شرایط بحرانی بیماری کرونا و وضعیت قرمز این بیماری در شهرستان شوط، برای حفظ سلامت خود و بستگان و نیز قطع زنجیره انتقال ویروس از حضور خود و فرزندان در اماکن عمومی به ویژه در مکان های سربسته جلوگیری کنند.

شهرستان‌های ماکو و شوط از شهرهای شمالی آذربایجان غربی هستند که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.         

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha