آمریکا پایگاه رسانه‌ای جنبش النجباء عراق را مسدود کرد

بغداد - ایرنا - گروه مقاومت اسلامی «النجباء» عراق به رهبری «شیخ اکرم الکعبی» امروز (شنبه) اعلام کرد که وزارت دادگستری وابسته به دولت اشغالگر آمریکا سایت خبری این جنبش را در فضای مجازی مسدود کرده است.

به گزارش ایرنا، این جنبش در بیانیه‌ای افزود که دولت اشغالگر آمریکا در راستای پنهان کردن صدای مقاومت، سایت الکترونی آن را با وجود اینکه در مالکیت این جنبش است، مسدود و مصادره کرده است.
این بیانیه تاکید کرد که اشغالگران آمریکایی قصد دارند صدای این گروه مقاومت اسلامی و دبیرکل جنبش را با بستن سایت‌های خبری آن، پنهان کنند.
جنبش اسلامی النجباء افزود که این‌گونه رفتارها در راستای محدودسازی قدرت مقاومت اسلامی و فشار مستمر بر آن از سوی آمریکا صورت می‌گیرد.
بیانیه اضافه کرد که دولت اشغالگر آمریکا با آن همه زرق و برق و نیروی جعلی که ادعا دارد، همچنان جنایت‌های خود را در سرکوب آزادی‌ها و بستن دهان مقاومت دنبال می‌کند.
پیش از این نیز، وزارت دادگستری آمریکا در اول سپتامبر گذشته (11 شهریور 98) سایت شبکه تلویزیون «الاتجاه» عراق ارگان خبری وابسته به گروه مقامت اسلامی «کتائب حزب الله» عراق را بسته بود.
با وجود بسته شدن سایت‌ها و رسانه‌های این گروه‌های مقاومت، جریان خبری وابسته به مقاومت هر روز شیوه‌های جدیدی در خبررسانی ابداع می‌کند که آخرین مورد آن، کانال خبری «صابرین نیوز» است که به دلیل شیوه تازه این رسانه در انعکاس سیاست‌های آمریکا در عراق و بازتاب فعالیت‌های گروه های مقاومت، اهتمام و توجه رسانه‌ها را به خود در داخل و خارج عراق معطوف کرده است.
کانال‌های خبری «تری»، «ربع الله» و «الجداحه» از دیگر منابع خبری هستند که به پوشش فعالیت‌های گروه‌های مقاومت و رصد تحرکات آمریکایی‌ها در عراق اهتمام می‌دهند و توجه رسانه‌های معتبر را به خود جذب کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار جهان