بازدید «صالحی‌امیری» از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک امروز(شنبه) با حضور محمد پرگر رییس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش‌های ناشنوایان از این فدراسیون دیدار کرد و درخصوص برنامه‌های آینده این فدراسیون گفت و گو کردند.

به گزارش ایرنا، سیدرضا صالحی‌امیری، به همراه کیکاووس سعیدی دبیرکل و برخی اعضا هیات اجرایی کمیته ملی المپیک امروز از فدراسیون ناشنوایان بازدید کردند. 

در این بازدید که محمد پرگر رییس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش های ناشنوایان، مهدی فرشادان نماینده مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، مهران تیشه گران رییس فدراسیون با ارائه گزارشی از فعالیت‌های فدراسیون درخواست‌های خود را در بحث حقوق ماهیانه ورزشکاران، افزایش پاداش قهرمانان، وضعیت معیشتی و موارد دیگری را مطرح کردند.

صالحی‌امیری در حاشیه بازدید از فدراسیون ناشنوایان گفت: این فدراسیون قدمت بالایی دارد و با عضویت در کمیته ملی المپیک شرایط ورزشکاران ناشنوا جهت حضور در مسابقات پیش رو بهتر خواهد شد. 

🔻وی همچنین با اشاره به پایین بودن پاداش قهرمانان ناشنوا، افزود: تمام تلاش خود را برای برابر کردن پاداش ورزشکاران ناشنوا با سایر ورزشکاران خواهیم کرد. 

🔻عضویت فدراسیون در کمیته ملی المپیک، برابری حقوق و پاداش قهرمانان و ورزشکاران با سایر ورزشکاران، اخذ مجوز استخدامی یک ورزشکار ناشنوا در کمیته المپیک، ساخت ۳ تندیس از قهرمانان شاخص ناشنوا، پرداخت حق الزحمه تمرینی ورزشکاران المپیکی تا بازی های المپیک ۲۰۲۱ برزیل، ارتقا بودجه فدراسیون و اختصاص ویترین ورزش ناشنوایان در موزه ملی المپیک از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha