اجرای نظام مدیریت محیط زیست در تهران کلید خورد

تهران- ایرنا- نظام مدیریت متمرکز و یکپارچه محیط زیست موسوم به ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ در ۹ منطقه شهرداری تهران پیاده‌سازی شد و در بقیه مناطق نیز تا پایان امسال اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا «سعید احمری» معاون اداره‌کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری روز شنبه افزود: به دنبال استقرار نظام مدیریت محیط زیست در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران و الزام به ممیزی این سیستم به صورت مستقل و همچنین به منظور بهبود کیفیت فرآیند ممیزی نظام مدیریت محیط زیست، این اداره‌کل به صورت مستقل و متمرکز فرآیند ممیزی خارجی نظام مدیریت محیط زیست  موسوم به ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ را با همکاری شرکت مشاور در ۹ منطقه شهرداری به صورت پایلوت انجام می‌دهد. 

وی ادامه داد: با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر استقرار نظام مدیریت محیط زیست در مجموعه شهرداری تهران، اضافه کرد: در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست و بهبود کیفیت زیست شهری، ممیزی نظام مدیریت محیط زیست به صورت یکپارچه و مستقل توسط این اداره‌کل در حال پیگیری و اجراست.

معاون اداره‌کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری خاطر نشان کرد: مطابق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، اداره‌کل محیط زیست در نظر دارد همکاری و مشورت لازم در خصوص استقرار این نظام مدیریت محیط زیست در همه سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه شهرداری تهران را ارائه نماید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha