۱۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۹
کد خبرنگار: 768
کد خبر: 84070517
۱ نفر

برچسب‌ها

دستگیری سارقان ۲۳ خودرو در قم

قم – ایرنا - فرمانده انتظامی قم با اشاره به دستگیری ۳ نفر سارق خودرو در این استان از کشف ۲۳ فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو به شیوه‌ای که سارقان پس از سرقت و جدا کردن قطعات، خودروها را در سطح شهر رها می‌کردند، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدام‌های پلیسی ۳ نفر را در این رابطه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی استان در منزلشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: سپس متهمان با انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات صورت گرفته با مشاهده مستندات موجود به ۲۳ فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.

میرفیضی اظهار داشت: درنهایت افراد به همراه پرونده تشکیل‌شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

کشف ۷۷ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی

جانشین فرمانده انتظامی استان قم نیز از کشف ۷۷ کیلوگرم تریاک طی عملیاتی مشترک با پلیس استان لرستان خبر داد.

 سرهنگ بهادر اسماعیلی افزود: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدام‌های فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچی مبنی بر انتقال مواد مخدر با یک دستگاه تریلی از استان‌های جنوب شرقی کشور به سمت استان‌های غربی مطلع شدند و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: با اقدام‌های خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به‌موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان، خودرو مذکور در یکی از محورهای مواصلاتی آن استان شناسایی و توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم اظهار داشت: مأموران در بازرسی از این خودرو، ۷۷ کیلوگرم تریاک کشف و متهم را دستگیر کردند که برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد.

اجرای طرح فتح در قم با دستگیری۳۰ نفر سارق 

همچنین جانشین فرمانده انتظامی استان قم از اجرای طرح فتح با دستگیری۳۰ نفر سارق، ۱۶ اراذل‌واوباش و ۱۷ خرده‌فروش مواد مخدر در قم خبر داد.

 به گفته اسماعیلی، در راستای اجرای طرح فتح در استان طی ۴۸ ساعت گذشته طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت، سارقان، خرده‌فروشان مواد افیونی و اراذل‌واوباش در محلات آلوده شهر قم اجرا شد.

وی گفت: حاصل اجرای این طرح ۳۰ نفر سارق دستگیر و ۳۶ فقره انواع سرقت اعم از خودرو و موتورسیکلت کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: ۱۷ نفر خرده‌فروش مواد مخدر نیز دستگیر و یک کیلو و ۵۰۰گرم انواع مواد افیونی کشف‌شده و با دستگیری یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در آزادراه قم - تهران، ۳۶ کیلوگرم تریاک نیز کشف شد.

اسماعیلی گفت: در راستای اجرای طرح فتح ۱۶ نفر اراذل‌واوباش که با سلاح سرد نزاع دسته‌جمعی به راه انداخته بودند دستگیر و تحویل مرجع قضایی استان شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها