نماینده مجلس: به مشکلات مردم در شرایط کرونایی بیشتر رسیدگی شود

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان با همکاری و جلب مشارکت خیران نیکوکار در شرایط خاص کرونایی بیشتر به مسایل و مشکلات مردم رسیدگی کنند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صباغیان پنجشنبه شب در نشست بررسی نیازهای مردم بهادران مهریز با بیان اینکه به رغم همه مشکلات تاکنون دولت خدمات خوبی برای مردم و اقشار آسیب‌پذیر انجام داده افزود: برای کمک به مردم باید جدیت بیشتری به خصوص در روستاها و مناطق محروم و دور دست صورت گیرد.

وی خدمت به اقشار مختلف مردم را به خاطر شیوع ویروس کرونا و رسیدگی به مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها در برهه کنونی یک وظیفه بزرگ دینی و انسانی ذکر کرد و یادآور شد: حضور مسوولان در منزل مردم و بررسی مسائل و مطالبات کاری ارزشمند است و باید مرتب به خصوص در روستاها انجام شود.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایجاد اشتغال و توجه به خودکفایی خانواده‌های نیازمند باید محور فعالیت و اقدام عملی موسسات، مراکز نیکوکاری و نهادهای خدمات‌رسان باشد که انجام آن نقش مهمی در محرومیت‌زدایی در جامعه اسلامی دارد.

صباغیان از تلاش و فداکاری مسوولان کمیته امداد با همکاری بخشداری در توجه خاص به روستاها و مردم آسیب‌پذیر مناطق روستایی قدردانی کرد و پیگیری مطالبات برحق مردم و حل مشکلات آنها را با جلب مشارکت خیران در شهرستان خواستار شد.

دهستان بهادران با چهار هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری جنوب شهر مهریز و در مجاورت جاده تهران - بندرعباس(سنتو) قرار دارد. 

 از جمعیت ۵۵ هزار نفری مهریز ۳۰ درصد در دهستان های ارنان، خورمیزات، تنگچنار، بهادران و میانکوه در ۱۴۰ روستا زندگی می‌کنند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها