۲ حادثه رانندگی در اصفهان یک کشته و ۱۴ مصدوم داشت

اصفهان- ایرنا- وقوع دو سانحه رانندگی در فلاورجان و جاده اصفهان به اژیه روز پنجشنبه یک کشته و ۱۴ نفر مصدوم برجا گذاشت.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان شامگاه امروز در گفت و گو با ایرنا گفت: ساعت ۱۴ و یک دقیقه این روز واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در مسیر جوجیل به سمت زازران از توابع شهرستان فلاورجان به اتاق فرمان اورژانس اعلام شد.
غفور راستین با اشاره به جان باختن خانم ۷۰ ساله در این تصادف بیان کرد: در این سانحه هشت نفر شامل چهار کودک هفت، هشت، ۱۳ و یک و نیم ساله، سه خانم ۱۶، ۱۹ و ۳۰ ساله و مرد ۳۲ ساله مصدوم شدند.
وی با بیان اینکه همه شهرنشینان این خودرو از اتباع افغان بودند افزود: مصدومان این حادثه برای درمان به وسیله دو آمبولانس به بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان منتقل شدند.
شهرستان فلاورجان در ۱۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد. 
واژگونی خودرو یکی از مشکلات اساسی محورهای ارتباطی کشور بویژه جاده‌های کویری است که سالانه میلیاردها ریال خسارت به اقتصاد ملی می‌زند و به تاکید کارشناسان باید برای رفع آن تدابیر اصولی اندیشید.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان درباره برخورد دو خودروی پراید ساعت ۱۰ صبح امروز در جاده اصفهان به اژیه قبل از دستجا تصریح کرد: در این سانحه ۶ مرد بین سنین ۱۹ تا ۵۵ سال مصدوم شدند که پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان منتقل شدند.
شهر اژیه در ٢۵ کیلومتری شهرستان ورزنه و ۷۵ کیلومتری شرق شهر اصفهان در بخش جلگه قرار دارد.
دلیل بروز این حوادث توسط پلیس راه در دست بررسی است.
استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها