رقابت های استانی تنیس با معرفی برترین ها در یاسوج پایان یافت 

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های استانی تنیس روی میز گرامیداشت هفته دفاع مقدس امروز سه شنبه با معرفی و تجلیل از افراد برتر در شهر یاسوج مرکز این استان به پایان رسید. 

آرمان حاتمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها در بخش مردان و ۲ رده سنی بزرگسالان و کمتر از  ۱۵ سال برگزار شد. 

وی افزود: ۱۶ تنیس باز از کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت ها حضور داشته و به مدت ۲ روز در قالب ۳۹ بازی به مصاف یکدیگر رفتند. 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هیأت های تنیس روی میز و ورزش های همگانی استان برای  برگزاری این رقابت ها با یکدیگر همکاری کردند. 

حاتمی عنوان کرد: در رده سنی بزرگسالان احسان بهرامی اول شد، علی عبدالله پور عنوان دوم را کسب کرد و محمود عبدالله پور و وحید  طالبیان نیز به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند. 

وی ابراز داشت: در رده سنی کمتر از ۱۵ سال نیز محمود طالبیان اول شد، مانی جمشیدی عنوان دوم را کسب کرد و ماهان سعادت و مصطفی  معصومی به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها