۱۵ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۷
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 84066920
۰ نفر

برچسب‌ها

نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال زنان مشخص شد

تهران- ایرنا- جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال زنان امروز (سه‌شنبه) برگزار و چگونگی مسابقات مشخص شد که قرار است لیگ به صورت متمرکز با حضور ۱۴ تیم کارش را آغاز کند.

به گزارش ایرنا؛ جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال زنان با حضور شبنم کلاهی دبیر و فریده شجاعی نائب رئیس بانوان فدراسیون و با حضور مسوولان باشگاه ها برگزار شد که طی آن مقرر شد لیگ با حضور ۱۴ تیم، به صورت متمرکز و در ۲ گروه از اول آبان آغاز شود.

در این جلسه ابتدا فریده شجاعی اعلام کرد که طبق نظر رئیس فدراسیون تنها تیم هایی که بدهی شان را پرداخت کرده اند در قرعه‌کشی شرکت خواهند کرد که سرمربی برخی تیم ها به این موضوع اعتراض کردند.

موضوع مورد بحث این بود که برخی حامیان مالی از باشگاه ها خواسته بودند که وضعیت مسابقات با توجه به شیوع ویروس کرونا مشخص شود که «شبنم کلاهی» دبیر فدراسیون اعلام کرد فدراسیون هیچ ضمانتی برای به پایان رسیدن مسابقات به تیم‌ها نمی‌دهد.

مساله سرگروهی تیم ها در قرعه کشی نیز با انتقاد برخی مربیان مواجه بود که در نهایت قرعه کشی با سرگروهی گروه بهمن و شهرداری گرگان انجام شد.

طبق تصمیم نهایی فدراسیون، مسابقات لیگ امسال به صورت متمرکز و با حضور ۱۴ تیم برگزار خواهد شد و تیم‌های شرکت کننده در ۲ گروه به رقابت می‌پردازند.

طبق هماهنگی های انجام شده فدراسیون نیز مسابقات در سالن آزادی و سالن حکیمیه دانشگاه آزاد برگزار می شود. 

گروه‌بندی به شرح زیر است:

گروه  A

گروه بهمن تهران
نامی نو اصفهان
ستاد شرکت ملی گاز تهران
مهرام تهران
پاز تهران
سینام مشهد
نارسینا تهران

گروه B

بانوان شهر گرگان
پالایش نفت آبادان
مولتی کافه مشهد
شورا و شهرداری قزوین
آسمان سترگ سپهرداد تهران
کنکو تهران
خانه بسکتبال هرمزگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =