نماینده قزوین،آبیک و البرز در مجلس: جامعه ما نیازمند امیدآفرینی است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدآفرینی در جامعه ما به شدت احساس می شود و این مهم باید از سوی مسوولان و دست اندرکاران با تلاش بیشتر برای خدمت رسانی به مردم محقق شود.

به گزارش ایرنا، فاطمه محمدبیگی روز سه شنبه در آئین راه اندازی مرکز نیکوکاری شهید ولی الله محمدبیگی افزود: مشکلات موجود در حوزه های اقتصادی موجب شده تا شاهد افت سرمایه اجتماعی در کشور باشیم که باید از تداوم این رویه جلوگیری کنیم.

وی همچنین گفت: باید سازوکارهای لازم برای افزایش امید در جامعه فراهم شود که بهترین اقدام در این زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم، تلاش مجاهدانه برای رفع مشکلات و گرفتن دست طبقات مستضعف جامعه است.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی افزود: خدمت به مردم به خصوص نیازمندان مسیری بود که شهیدان پیمودند و همه مسوولان وظیفه دارند تا این راه را با جدیت ادامه دهند.

وی اظهار داشت: با همکاری و تعامل دستگاه ها و مردم می توانیم خدمات موثری در زمینه محرومیت زدایی ارایه دهیم.

 مدیرکل کمیته امداد قزوین نیز در این مراسم گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) رسالت خدمت به نیازمندان را برعهده دارد که این وظیفه خطیر با راه اندازی مراکز نیکوکاری با سهولت بیشتری انجام می گیرد.

مهر علی حق گویان افزود: راه اندازی مراکز نیکوکاری یکی از رویکردهای کمیته امداد برای ترویج احسان، انفاق و نیکوکاری در سطح جامعه است.

مدیر کل کمیته امداد قزوین افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) با مردم، در میان مردم و برای مردم است و به همین دلیل راه اندازی مراکز نیکوکاری برای استفاده از ظرفیت مردم بسیار ضروری به نظر می رسد.

وی همچنین گفت: استان قزوین در حوزه نیکوکاری از استان های برخوردار است ولی برای کمیته امداد امام خمینی (ره) سخت است که در این استان برخوردار، افراد محروم و نیازمند داشته باشیم بنابراین باید همه تلاش خود را برای محرومیت زدایی به کار بگیریم.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha