کرونا جان ۱۰کرمانشاهی دیگر را گرفت

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۱۰ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این تعداد مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۶۶۱ نفر رسید.

«مهدی محمدی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در شبانه‌روز گذشته ۵۷ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به چهار هزار و ۸۹۰ نفر رسید.

او گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۲ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان شناسایی شدند و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۶هزار و ۵۸ نفر رسید.

به گفته او اکنون ۵۱۶ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین در  ادامه افزود: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۳هزار و ۶۷۱ نفر بستری و ۱۲هزار و ۵۱۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی اضافه کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۱ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۱۲۸ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی از مردم خواست از هرگونه تجمع، تردد و مسافرت غیرضروری خودداری کنند و حتی المقدور در منازل خود بمانند.

استفاده از ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نیز از دیگر توصیه های رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بود و یادآوری کرد که همه مردم برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا باید کمک کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha