کشف حدود ۲۲ هزار کیلوگرم قند یارانه ای احتکار شده در آذربایجان‌شرقی

تبریز- ایرنا- مسئول اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: حدود ۲۲هزار کیلوگرم قند یارانه‌ای شکسته از یک واحد محتکر توزیع در تبریز کشف شد.

 قادر زارع روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تشدید اقدامات نظارتی و رصد روند توزیع کالاهای اساسی از جمله قند شکسته در استان، اظهار کرد: کارشناسان این اداره موفق به کشف مقدار یاد شده قند شکسته یارانه ای شده و با جمع بندی مستندات و تشکیل پرونده تخلفاتی پس از طی مراحل قانونی رسیدگی، رای قطعی و جریمه ۸۹۵ میلیون ریالی صادر شد.

مسئول اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صمت آذربایجان شرقی افزود: نظارت برتولید و توزیع اقلام یارانه ای و کالاهای اساسی از طریق واحدهای تولیدی و شرکت های پخش با استفاده از سامانه های کنترلی در دستور سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قرار گرفته است.  

زارع ادامه داد: بر این اساس با استفاده از تمام امکانات در حال رصد و پایش فرایند تأمین و توزیع هستیم و با تخلفات احتمالی حسب ضوابط قانونی برخورد خواهد شد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته نیز در راستای تشدید اقدامات نظارتی و رصد روند توزیع در آذربایجان شرقی، بازرسان سازمان صمت استان با انجام پایش در سامانه جامع تجارت، تعداد ۷۶ حلقه لاستیک، که به صورت خارج از شبکه عرضه شده را کشف کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها