امنیت پایدار با از خودگذشتگی نیروهای ناجا در کشور احساس می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه امنیت پایدار را یکی از مولفه های اساسی پیشرفت و توسعه جوامع در تمامی ابعاد و نعمتی عظیم دانست و گفت: امنیت پایدار با از خودگذشتگی و ایثار نیروهای خدمتگزار ناجا امروز در کشور ایجاد و احساس می شود.

«هوشنگ بازوند» روز دوشنبه در پیامی هفته نیروی انتظامی را به ایثارگران و فداکاران خدوم و پرتلاش ناجا تبریک گفت و از تلاش شبانه روزی این خدمتگزاران در تأمین امنیت و آرامش جامعه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه پیام استاندار کرمانشاه آمده است: هفته ناجا فرصتی برای تقدیر از تلاش شبانه‌روزی عزیزانی است که برای امنیت پایدار، سربلندی، ایجاد نظم و صیانت و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی با ایثار، فداکاری، رشادت و مجاهدت از خودگذشتگی داشته و خالصانه و مجاهدگونه آرامش و آسایش خاطر را برای مردم فراهم می‌نمایند.

این پیام می‌افزاید: بی‌شک نقش مهم این خدمتگزاران صدیق، ولایتمدار، انقلابی و حافظان امنیت و نظم در توسعه و تعالی استان در سالی که مزین به نام جهش تولید است، بسیار چشمگیر و شایسته تقدیر است؛ زیرا امنیت پایدار یکی از مولفه های اساسی پیشرفت و توسعه جوامع در تمامی ابعاد و نعمتی عظیم است که با از خودگذشتگی و ایثار نیروهای خدمتگزار ناجا امروز در کشور ایجاد و احساس می شود.

بازوند در پایان این پیام خود آورده است: با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ناجا و تبریک این هفته به همه فرماندهان، کارکنان و نیروهای جان برکف و دلسوز نیروی انتظامی؛ از تلاش های همیشگی و همراهی و همدلی این عزیزان با مردم در بحران ها و نقش آفرینی موثر در مقابله با کرونا نیز تشکر می کنم و عزت، سربلندی، پایداری و سلامتی همگان را از پیشگاه احدیت و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) در مسیر تحقق آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها