سخنگوی فدراسیون فوتبال: اسکوچیچ می‌خواهد تیم ملی به بهترین شرایط برسد

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون فوتبال، گفت: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای انجام شده تا اسکوچیچ به اهداف خود رسیده و تیم ملی را به بهترین شرایط برساند.

به گزارش ایرنا؛ «امیرمهدی علوی» امروز (دوشنبه) اظهار داشت: «دراگان اسکوچیچ» از روزی که فعالیت رسمی خود را در تیم ملی شروع کرد، روند مربوط به مشاهده بازی‌های لیگ برتر و آنالیز دقیق این مسابقات را به همراه همکارانشان انجام داد و امیدواریم با توجه به ظرفیت فوتبال کشورمان شاهد ارتقا کیفیت فوتبال ایران باشیم.

وی افزود: تمرینات تیم ملی در زمین شماره ۲ کمپ‌ تیم‌های ملی دنبال می‌شود و در حال حاضر ۱۰ بازیکن تمرینات خود را پشت سر می‌گذارند. ۵ بازیکن پرسپولیس به همراه مهدی طارمی، سردار آزمون و امیر عابدزاده امروز در  ساختمان PEC ریکاوری می‌کنند. فردا نیز صادق محرمی، سامان قدوس، کاوه رضایی و میلاد محمدی به اردو اضافه خواهند شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مهدی ترابی که برای مذاکره و عقد قرارداد با باشگاه العربی قطر به این کشور سفر کرده است طبق قوانین قطر باید ۱۴ روز در قرنطینه به سر ببرد و به همین علت اسکوچیچ از ساسان انصاری دعوت کرد تا در مقطع فعلی ملی‌پوش شده و در تمرینات شرکت کند.

علوی تصریح کرد: فردا تیم ملی فوتبال ایران به همراه ملی‌پوشان فوتسال راهی تاشکند خواهند شد تا یک بازی تدارکاتی را با تیم ملی ازبکستان برگزار کنند.

وی تاکید کرد: شنبه هفته آینده تیم ملی به تهران بازخواهد گشت تا بلافاصله راهی ترکیه شود تا به مصاف مالی برود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: هرچند بازیکنان ارزنده تیم ملی همچون علیرضا جهانبخش، محمد محبی و مرتضی پورعلی‌گنجی به ادوی فعلی دعوت نشدند، اما  زیر ذره‌بین ویژه اسکوچیچ قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار ورزش