درخشان: خوشحالم پرسپولیس با کادرفنی "ایرانی" به فینال لیگ قهرمانان رسید

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس از موفقیت کادرفنی ایرانی این تیم در آسیا خوشحال است.

به گزارش ایرنا، «حمید درخشان» در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل النصر عربستان و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس واقعا بازی خوب و منطقی انجام داد. ضمن اینکه بازیکنان هر چه را در توان داشتند، در زمین گذاشتند تا به پیروزی برسند.

وی ادامه داد: محرومیت عجیب آل کثیر هم باعث شد تا انگیزه بازیکنان چند برابر شود و آنها با تمام توان به زمین بروند. واقعاً دیدار با النصر بسیار سخت بود و خوشحالم که در نهایت پرسپولیس برنده این مسابقه شد.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: حامد لک در بازی با النصر عالی بود و در کل خیلی به پرسپولیس کمک کرد تا تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

درخشان درباره تقابل خط دفاع پرسپولیس با عبدالرزاق حمدالله مهاجرت خطرناک النصر عربستان گفت: شما وقتی پول دارید بازیکن با کیفیت می‌خرید، همین مسئله باعث می‌شود تا موفق شوید. همه دیدیم که حمدالله بازیکن تاثیرگذار و عجیب و غریبی بود. اگر چنین بازیکنی در النصر بازی می‌کرد فقط و فقط به خاطر پول بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش محرومیت آل‌کثیر بخشیده می‌شود یا خیر؟ اظهار داشت: به نظر من اگر درست رایزنی و درست از حق پرسپولیس دفاع کنند این محرومیت قابل بخشش است. حضور آل کثیر در لیگ و فینال لیگ قهرمانان آسیا خیلی به کار پرسپولیس می‌آید.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می‌شود در قضیه محرومیت آل‌کثیر یک سری اطلاعات از داخل ایران و توسط برخی از ایرانی‌ها خارج شده است، تاکید کرد: امیدوارم که اینطور نباشد اما اگر چنین اتفاقی افتاده باید بدترین برخورد را با عوامل آن کرد، چون آنها اسرار یک کشور را به بیرون درز دادند. کسی که چنین کاری بکند قطعاً ایرانی نیست.

درخشان درباره کادر فنی ایرانی پرسپولیس گفت: واقعا خیلی خوشحالم که پرسپولیس با کادر فنی ایرانی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. ما قبل از این خیلی گفته بودیم که باید به مربیان ایرانی اعتماد کرد. خدا را شکر می‌کنم که در زمان یحیی این اتفاق افتاد. خوشبختانه در این شرایط همه از پرسپولیس و یحیی حمایت کردند تا تیم نتیجه بگیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha