تصمیم جدیدی در خصوص نحوه فعالیت مدارس خراسان رضوی گرفته نشده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ستاد استانی مقابله با کرونا هنوز تصمیم جدیدی در خصوص کیفیت ادامه فعالیت مدارس نگرفته است.

قاسمعلی خدابنده روز دوشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به واگذاری تصمیم‌گیری در خصوص کم و کیف حضور دانش‌آموزان در مدارس و نحوه فعالیت و برپایی کلاسهای درس به ستادهای استانی مقابله با کرونا در این رابطه پیرو ستاد استانی در خراسان رضوی هستیم.

وی ادامه داد: در این راستا تمامی اطلاعات و مستندات مربوط و تمام آنچه در مدارس می‌گذرد و وضعیت حضور دانش آموزان و شرایط مربوط به استانداری خراسان رضوی و ستاد مقابله با کرونا اعلام شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در این رابطه اداره کل آموزش و پرورش، مجری مصوبات و تابع تصمیمات ستاد استانی مقابله با کروناست.

خدابنده افزود: در حال حاضر به صورت میانگین ۳۰ درصد دانش‌آموزان استان در کلاس درس به صورت حضوری شرکت و بقیه از آموزشهای مجازی و سایر راههای دریافت آموزشها بهره می‌برند.

هم اکنون استان خراسان رضوی دارای بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار دانش‌آموز است که حدود ۹درصد جمعیت دانش‌آموزی کشور را تشکیل می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها