مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز: ۳۵ سرمایه‌گذار جذب کردیم

شیراز-ایرنا- مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز گفت: با وجود مشکلات فراوان در توسعه این منطقه موفق بودیم و در ۶ ماه اخیر ۳۵ سرمایه‌گذار جذب کردیم.

به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا، نادر طیبی افزود: این سرمایه‌گذاران عمدتا جواز تاسیس و پروانه ساخت واحد تولیدی خود را اخذ کرده اند و آماده احداث مجموعه مورد نظر خود هستند.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتنصادی شیراز با اشاره به اشتغال بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در این منطقه، گفت: شیوع کرونا و تنگناهای اقتصادی باعث تعطیلی یا تعدیل نیرو در هیچ کدام از صنایع فعال در منطقه ویژه اقتصادی نشده است.
طیبی با بیان اینکه شاهد فعالیت ١٣٢ کارخانه فعال و درحال ساخت درمنطقه ویژه اقتصادی شیراز هستیم، افزود: این منطقه ظرفیت جذب چندین برابری سرمایه‌گذار را دارد که این امر جز باهمراهی وهمکاری شرکت‌های خدمات رسان و دستگاههای اجرایی محقق نخواهد شد.
وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی شیراز از توسعه قابل قبولی برخوردار هستند، اظهارکرد: خروجی این امر جذب مطلوب و قابل توجه سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بوده است.
وی ادامه داد: امروز بسیاری از واحدهای تولیدی وصنعتی کشور به دلیل وضعیت نامطلوب اقتصادی،کرونا ومشکلات تحریم ها با سایه سنگین تعطیلی روزگار خود را سپری می کنند که منطقه ویژه اقتصادی شیراز به رغم تمام مشکلات یاد شده همچنان درحال فعالیت و به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کرده است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها