نمکی درگذشت پدر سخنگوی وزارت بهداشت را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی، درگذشت پدر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت را تسلیت گفت.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار سلامت ایرنا، سعید نمکی در این پیام نوشت: خبر درگذشت پدر بزرگوارتان موجب تالم و تاثر عمیق اینجانب شد. بدینوسیله این مصیبت را به سرکار عالی و خانواده معزز تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای سرکار عالی و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

پدر سیما سادات لاری سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بعد از ظهر امروز(یکشنبه) در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

تسلیت رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت

کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز در پیامی به سخنگوی وزارت بهداشت نوشت: با کمال تأسف و تاثر مصیبت درگذشت ابوی محترم را صمیمانه تسلیت عرض نموده، رحمت و غفران واسعه الهی برای آن عزیز فقید و صبر و شکیبایی برای سرکار عالیه و بازماندگان از در گاه ایزدمنان مسئلت دارم.

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان بیمه سلامت 

محمد مهدی ناصحی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت نیز در پیامی نوشت: سخت و دشوار است اندیشیدن به هجران دوستان و عزیزان و چه سهمگین تر باور فقدان پدر. این ضایعه تلخ و جانگداز را به سرکار عالی تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای بستگان و منسوبان، صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم و امید آن ‌دارم که حضرت باری تعالی باران رحمت خویش را بر کشتزار اعمال آن پدر گرانمایه نازل نماید.

تسلیت رییس سازمان غذا و دارو

محمد رضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو نیز در پیام تسلیتی به معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نوشت: با نهایت تاسف درگذشت ابوی گرامی را به سرکار عالی و خانواده معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای روح پاک آن مرحوم آرامش و غفران الهی و برای شما خواهر گرامی و سایر بازماندگان محترم صبر و اجر جزیل  آرزومندم.

تسلیت معاون وزیر بهداشت 

طاهر موهبتی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت بهداشت نیز در پیامی به لاری نوشت: درگذشت ابوی مکرم را محضر سرکار عالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد متعال علو درجات آن مرحوم مغفور و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان معظم خواستارم و از درگاه حضرت حق مسئلت می‌نمایم که رحمت واسعه خود را شامل حال این فقید سعید نموده و ایشان را در سرای باقی از رحمت واسعه خود متنعم گرداند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =