مهلت ارسال ایده به طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تمدید شد

تهران- ایرنا- دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تمدید مهلت ارسال «پیشنهاده‌»های پژوهشی تا تاریخ ۱۰ آبان ماه خبر داد.

به گزارش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بر اساس اعلام دفتر پژوهش و آموزش نهاد به دلیل استمرار شرایط دشوار ارتباطات علمی ناشی از همه گیری کووید ۱۹، درخواست های مکرر پژوهشگران و تسهیل شورای عالی عتف در بررسی و اعطای مجوز طرح های پژوهشی، مهلت ارسال پیشنهاده‌های پژوهشی تا پایان روز ۱۰ آبان تمدید شد.

بر اساس این اطلاعیه، پیشنهاده‌های ارسال شده در بازه اصلی فراخوان (۱۱ مرداد تا ۱۰ مهرماه) دارای امتیاز بوده و امکان بازبینی و تکمیل آن ها از سوی پژوهشگران تا ۱۰ آبان ماه امکان پذیر خواهد بود.

متن کامل فراخوان و فایل درخواست‌نامه‌ها از طریق سامانه مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قابل مشاهده و دسترسی است.

گفتنی است، دومین فراخوان طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ۱۱ مردادماه با هدف برآوردن نیازهای پژوهشی این حوزه خدمتی- مدیریتی و دستیابی به راهکارهای سنجیده، همچنین در جهت حمایت از پژوهش‌های کاربردی و مسئله‌محور از طریق تمهید فرصت‌های برابر، شفاف‌سازی فرایند و گزینشِ مبتنی بر رقابت عادلانه، منتشر شد.

پیش از این و طی فراخوان منتشر شده در سال ۹۷، بیش از ۸۰ پیشنهاده از ۴۰ دانشگاه، پژوهشکده و مراکز مختلف علمی- پژوهشی دریافت شد و پس از داوری، ۱۵ طرح پژوهشی به عنوان طرح‌های پژوهشی نهاد در سال ۱۳۹۸ انتخاب، معرفی و اجرا شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =