مسابقات پومسه مجازی ناشنوایان برگزار می‌شود
عکس تزیینی

تهران - ایرنا - رییس انجمن فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: نخستین دوره تکواندوی مجازی ناشنوایان از ۱۰ تا ۲۵ مهرماه ۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، «غلامرضا عزیزی» روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: شورای فنی انجمن تکواندو ناشنوایان در نشست تخصصی به منظور حفظ آمادگی ورزشکاران تصمیم گرفت تا به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات تکواندو در رشته پومسه را به صورت مجازی برگزار کند.

وی در ارتباط با آیین‌نامه این مسابقات اظهار داشت: از طریق فدراسیون ناشنوایان بخشنامه و آیین‌نامه مربوطه برای هیأت‌های استانی ارسال شده است و ورزشکاران از ۱۰ تا ۲۵ مهر ماه می‌توانند نسبت به ثبت نام و ارسال فیلم از طریق لینک مربوطه اقدام نمایند.

رییس انجمن تکواندو با اعلام رایگان بودن این مسابقات در ۲ بخش زنان و مردان  شرایط سنی شرکت کنندگان را در خصوص شرایط حضور در این پیکارها گفت: رده سنی زیر ۱۶ سال (متولدین ۱۱ دی ماه ۸۳ به بالا)  کمربند سبز و آبی (فرم‌های ۳ و ۴) و کمربند قرمز و مشکی (فرم‌های ۵ و ۶) و همچنین رده سنی بالای ۱۶ سال (متولدین ۱۱ دی ماه ۸۳ به پایین) شامل کمربند سبز و آبی (فرم‌های ۴ و ۶) و کمربند قرمز و مشکی (فرم‌های ۷ و ۹) می‌توانند در این پیکارها حضور یابند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha