رسول‌پناه: رای AFC ناعادلانه بود

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: رای کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) در مورد محرومیت عیسی آل‌کثیر ناعادلانه بود و در بدترین زمان ممکن به ما ابلاغ شد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی از ساعت ۱۸:۳۰در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان خواهد رفت که در آستانه این مسابقه، عیسی آل‌کثیر مهاجم سرخپوشان به خاطر خوشحالی گلش در بازی مرحله قبل برابر پاختاکور، به مدت ۶ ماه از تمام فعالیت‌های فوتبالی محروم شد.

مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع اظهار داشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا این اتفاق را دو روز پیش به ما اطلاع داد. ما هم لایحه ۴ صفحه‌ای را تنظیم و با تمام مدارک و مستندات قانونی ارائه دادیم و دفاعیات خوبی را هم انجام دادیم.

وی افزود: متاسفانه یک ساعت پیش بود که این رای ناعادلانه محرومیت عیسی آل‌کثیر را به ما گفتند. البته انتظار می‌رفت کنفدراسیون به عنوان عالی‌ترین مرجع فوتبالی قاره آسیا به صورت دقیق این موضوع را بررسی کند و با در نظر گرفتن همه جوانب رای عادلانه را ابلاغ کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در حال ارسال نامه اعتراضی به AFC هستیم اما در مجموع این رای ناعادلانه بود و بد موقعی هم به ما ابلاغ شد و فرصت را از ما گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =