کومان: در تعهد ۱۰۰درصدی «مسی» شکی نیست؛ او بهترین بازیکن جهان است

تهران- ایرنا- سرمربی باشگاه بارسلونا می‌گوید که «لیونل مسی» ایده‌آل‌ترین کاپیتان و الگویی برای تمام تیم بارسا و البته بهترین بازیکن جهان است.

به گزارش ایرنا، مسی در جریان پیروزی سه بر صفر بارسا برابر سلتاویگو درخشان بود و باوجود ۱۰ نفره بودن این تیم در سراسر نیمه دوم، هرگونه نگرانی و هراسی را مبنی بر عدم تعهد به آبی اناری‌ها از بین برد.

«رونالد کومان» نیز در آستانه دیدار خانگی برابر سویا اظهار داشت: لئو از همان روز اول خوب تمرین و بازی کرده و نهایت تلاشش را برای باشگاه، تیم و هم تیمی‌هایش انجام داده و من هرگز هیچ شکایتی از او نداشته‌ام.

وی ادامه داد: او یک بار دیگر در دیدار برابر سلتا خودش را ثابت کرد و به عنوان کاپیتان تاثیر خود را برجای گذاشت؛ او در موقعیتی که تیم ۱۰ نفره بود کمک زیادی کرد. هیچ بحثی نیست؛ از نظر من او همیشه بهترین بازیکن جهان بوده است؛ قبل از اینکه با او کار کنم این را می‌دانستم و حالا مطمئنم. او کاملا متعهد است و برای همه یک الگو است، همانطور که یک کاپیتان باید باشد.

کومان همچنین از فرم ایده‌آل «فیلیپو کوتینیو» تمجید کرد؛ بازیکنی که پس از سپری کردن دوره ای قرضی  در بایرن مونیخ و بازگشت به نیوکمپ، پیشرفت زیادی کرده است.

وی ادامه داد: کوتینیو بازیکن بسیار خوبی است؛ او در انگلیس و همچین آلمان درس‌های زیادی گرفته و وظیفه من به عنوان سرمربی این است که از همه بازیکنان بهترین بازی را بگیرم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار ورزش