ورمزیار: باز کردن پنجره نقل و انتقال در اولویت مدیریت جدید استقلال باشد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مدیریت جدید باشگاه استقلال باید باز کردن پنجره نقل و انتقال را در اولویت قرار دهد و بعد از آن به دنبال جذب سرمربی دلسوز برای آبی‌پوشان باشند.

«صادق ورمزیار» روز شنبه با اشاره به تغییرات در مدیریت استقلال و برکناری «احمد سعادتمند» اظهار داشت: تغییرات به این مقدار در هیچ سطحی خوب نیست و تاثیر منفی روی کار مجموعه می‌گذارد. مهم‌ترین موضوع ثبات مدیریتی است و امیدوارم مدیر جدید بتواند برای مجموعه استقلال مفید باشد و در کارش هم ثبات داشته باشد.

وی در مورد برکناری سعادتمند افزود: او دوست داشت برای استقلال زحمت بکشد اما توانش همین مقدار بود. او بیشتر به جای حل کردن امور باشگاه وقتش را صرف فضای مجازی می‌کرد و بیشتر از اینکه عمل کند، حرف می‌زد. استقلال مدیری می‌خواهد که کارها را پیش ببرد نه اینکه فقط در فضای مجازی شعار بدهد. به هر حال امیدوارم مدیر جدید باشگاه بتواند روزهای خوبی را در استقلال رقم بزند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد معرفی مربی جدید این تیم تصریح کرد: این اشتباه است که همه چیز را بخواهیم تنها به مربی تیم ارتباط دهیم. همین اشتباه را سال گذشته کردیم و از نقل و انتقالات عقب ماندیم. الان وقت کم است و مدیریت باید برای تمدید  قرارداد بازیکنان اقدام کند و با پرداخت پول «وینفرد شفر» پنجره نقل و انتقالاتی باز شود تا از بازیکنان جدیدش استفاده کند. بعد به دنبال جذب سرمربی و مربی دلسوز استقلال برود.

ورمزیار تصریح کرد: این استقلال به آدم دلسوز نیاز دارد. به طور حتم زمان زیادی لازم است تا مدیریت بتواند جبران دوران مدیریت قبلی را کند به هر حال امیدوارم روزهای خوبی را در استقلال شاهد باشیم.

وی تاکید کرد:  برای مثال در لیگ قهرمانان آسیا تیم تحت هدایت «مجید نامجومطلق» با ۱۳ بازیکن توانست نتایج خوبی بگیرد و کمبود بازیکن دلیل اصلی حذف این تیم بود. اگر استقلال نیمکت قوی داشت در آسیا هم مدعی بود؛  با این حال با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ برتر باقی مانده، بهتر است حفظ و تقویت بازیکنان در اولویت قرار گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha