۱۲ مهر ۱۳۹۹،‏ ۸:۲۴
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 84062475
۰ نفر

برچسب‌ها

آسمان قزوین از امشب بارانی است

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: آسمان قزوین از امشب تا اواسط هفته جاری شاهد بارش باران‌های متناوب خواهد بود.

مریم بهروزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای و با توجه به گذر امواج از سطح منطقه، از بعدازظهر امروز به ویژه نیمه شمالی استان با بارش باران همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: از بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی در سطح استان، تا روز سه‌شنبه و به تناوب انتظار بارندگی خواهیم داشت و این در حالی است که طی همین مدت جهت وزش بادها شمالی بوده و سرعت آن نیز برای امروز بیش از روزهای آینده پیش بینی شده است.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه به لحاظ دمایی، امروز تغییر چندانی نخواهیم داشت، تصریح کرد: از فردا تا روز سه شنبه هفته جاری روند کاهش دما در سطح استان آغاز و این میزان تا ۸ درجه و به صورت پلکانی خواهد بود.

بهروزی یادآور شد: در شبانه‌روز گذشته آوج با ۱۰ و رازمیان در بخش رودبار الموت غربی و بویین زهرا با ۳۰ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت ۱۱ تا ۲۹ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده است.

وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک خودکار، ۴ ایستگاه اقلیم شناسی، ۲۹ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۲ ایستگاه جاده‌ای خودکار گزارش می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha