آرسنال با درخشش «لنو» برابر لیورپول به پیروزی رسید

تهران- ایرنا- پنجشنبه شب و در ادامه برگزاری مرحله چهارم جام اتحادیه انگلیس تیم آرسنال در ضربات پنالتی لیورپول را شکست داد و از گردونه این رقابت ها حذف کرد.

به گزارش ایرنا؛ تلاش بازیکنان ۲ تیم در وقت معمول این دیدار که در ورزشگاه «آنفیلد» شهر بندری لیورپول برگزار شد به تساوی بدون گل انجامید و از آنجا که در جام اتحادیه بازی درصورت تساوی در

وقت های اضافه پی گیری نمی شود بلافاصله بازیکنان برای زدن ضربات پنالتی آماده شدند و تیم آرسنال با نتیجه ۵ بر ۴ مقابل لیورپول به برتری رسید و راهی مرحله بعدی این مسابقات شد.

این درحالی است که براساس آمار این دیدار شاگردان «یورگن کلوپ» در ۵۶ درصد از زمان این دیدار توپ را دراختیار خود داشته و ۹ حمله موفق به روی دروازه آرسنال طراحی کردند که ۷ حمله آنان درچارچوب دروازه حریف بود.

بازیکنان تیم آرسنال نیز چهار حمله موفق به روی دروازه رقیب داشتند که ۲ حمله آنان درچارچوب دروازه لیورپول قرار داشت.

لیورپولی ها در این دیدار در حالی ۸ بار موفق به زدن ضربه کرنر شدند که آرسنالی ها فقط یک بارفرصت استفاده از این ضربه را پیدا کردند.

«برند لنو» دروازه بان آلمانی تیم آرسنال درطول این دیدار چندین بار مهاجمان لیورپول را ناکام گذاشت و بهترین بازیکن تیمش بود. او همچنین در ضربات پنالتی نیز عملکرد بهتری نسبت به «آدرین»دروازه بان اسپانیای لیورپول داشت.

شاگردان کلوپ در مرحله قبل لینکون سیتی را حذف کرده و بازیکنان آرسنال  نیزدر دیداری حساس تیم لسترسیتی را کنار گذاشته بودند.

پیش از این دیدار برنت فورد، فولهام را حذف کرد و استوک سیتی نیز به حضور استون ویلا دراین رقابت ها پایان داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار ورزش