۱۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۰۲
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 84061788
۰ نفر

برچسب‌ها

تعمیر پل موقت عنافچه باوی توسط ارتش آغاز شد

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان از آغاز تعمیر پل موقت عنافچه در شهرستان باوی توسط قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب کشور خبر داد.

غلامرضا شریعتی پنجشنبه شب در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پل اصلی بخش عنافچه از ماه‌های قبل آغاز شده است، اظهارداشت: به دنبال درخواست اهالی این منطقه مبنی بر ضرورت انجام تعمیر بخش‌هایی از پل موقت‌، طی هماهنگی با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور، کار تعمیر این پل موقت در ۲ شیفت کاری شروع شد.

وی ادامه‌داد: این پل موقت توسط ارتش بنا شده بود و به‌دلیل بخشی از فرسودگی آن برای عبور و مرور خودروها موانعی را به‌وجود آورد.

استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه اتصال این بخش با جمعیتی بالغ بر ۱۵ هزار نفر به مرکز شهر باوی توسط این پل موقت انجام می‌شود، افزود: بعد از پایان تعمیرات، تنها خودروهای سبک اجازه تردد از آن را خواهند داشت.

وی بیان‌داشت: منابع مالی لازم برای تکمیل هرچه سریعتر پل اصلی عنافچه در اعتبارات عمرانی امسال درنظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، عملیات احداث پل ارتباطی عنافچه - ملاثانی اسفندماه سال گذشته باحضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان باوی آغاز شد.

 طرح پل ارتباطی عنافچه - ملاثانی به طول ۴۲۶ متر و عرض ۹.۵ متر با اعتباری بالغ بر ۴۸۸ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال طی مدت ۳۶ ماه در شهرستان باوی مرکز ملاثانی عملیاتی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =