۱۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۸
کد خبرنگار: 880
کد خبر: 84061688
۰ نفر

برچسب‌ها

تهران قهرمان مسابقات روئینگ زنان کشور شد

تهران- ایرنا- مسابقات قهرمانی کشور روئینگ زنان با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، مسابقات روئینگ قهرمانی کشور روئینگ بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و قایقران فقید یادواره زنده‌یاد صبا شایسته در دریاچه آزادی برگزار شد.

پاروزنانی از تیم‌های گیلان، فارس، البرز، تهران، همدان، کردستان، تهران توابع، زنجان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و اردبیل در مسابقات حضور داشتند.

این رقابت‌ها در مسافت ۱۰۰۰ متر در مواد روئینگ تکنفره سنگین‌وزن و روئینگ تکنفره سبک‌وزن انجام شد.

پس از برگزاری مسابقات دور مقدماتی، نیمه‌نهایی و فینال، نفرات و تیم‌های برتر مشخص شدند.

در فینال B روئینگ تکنفره سنگین‌وزن فاطمه مجلل از آذربایجان غربی با زمان ۴:۱۸.۱۱۵ دقیقه اول و در مجموع ششم، زهرا سیانکی از تهران توابع با زمان ۴:۲۵.۹۸۴ دقیقه دوم و در مجموع هفتم و مائده حضوری از البرز با زمان ۴:۳۲.۷۵۳ دقیقه سوم و در مجموع هشتم شدند.

در فینال B روئینگ تکنفره سبک‌وزن آرینا رجبی از کردستان با زمان ۴:۳۷.۳۵۶ دقیقه اول و در مجموع ششم، ساریه کریمیان از کردستان با زمان ۴:۴۱.۵۰۶ دقیقه دوم و در مجموع هفتم و بهاره حبیبی از کرمانشاه با زمان ۴:۴۶.۴۰۲ دقیقه سوم و در مجموع هشتم شدند.

در فینال A روئینگ تکنفره سنگین‌وزن نگار نگهدار از تهران با زمان ۴:۰۸.۴۲۸ دقیقه صاحب مدال طلا شد، اسرا جوانمردی از کردستان با زمان ۴:۱۳.۹۹۱ دقیقه مدال نقره گرفت و مریم کرمی از همدان با زمان ۴:۱۹.۳۰۴ دقیقه بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز دریافت کرد.

در فینال A روئینگ تکنفره سبک‌وزن نازنین ملایی از گیلان با زمان ۳:۴۵.۶۷۷ دقیقه بر سکوی نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد، شکیبا وقوفی از تهران با زمان ۳:۵۷.۴۴۶ دقیقه مدال نقره دریافت کرد و زینب نوروزی از زنجان با زمان ۳:۵۸.۶۹۲ دقیقه بر جایگاه سوم ایستاد و مدال برنز گرفت.

در پایان رقابت‌ها تیم تهران با کسب ۲۲ امتیاز قهرمان شد، تیم گیلان با ۱۷ امتیاز با توجه به کسب مدال طلا در نائب‌قهرمان شد و همدان با ۱۷ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

در مراسم توزیع مدال این رقابت‌ها که با حضور مسئولین فدراسیون و پیشکسوتان قایقرانی برگزار شد، از خانواده زنده‌یاد صبا شایسته قایقران فقید تقدیر به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =