«لواندوفسکی» و «هاردر» بهترین بازیکنان فصل گذشته فوتبال اروپا شدند

تهران- ایرنا- اتحادیه فوتبال اروپا، مهاجمین تیم‌های مردان بایرن مونیخ و زنان لیون را به عنوان بهترین بازیکنان فصل گذشته معرفی کرد.

به گزارش ایرنا، مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا و معرفی بهترین‌های فصل گذشته مسابقات امروز برگزار شد. بایرن مونیخ همانند عملکردش در میدان مسابقات فصل گذشته، در تصاحب جایزه بهترین‌ها نیز عملکرد مقتدرانه‌ای داشت.

از جمع ۶ جایزه اصلی، پنج جایزه به بایرن مونیخ رسید و فقط کوین دی‌بروینه از منچسترسیتی توانست عنوان بهترین هافبک اروپا را از آن خود کند.

رابرت لواندوفسکی بهترین مهاجم و بهترین بازیکن، مانوئل نویر بهترین دروازه‌بان، جاشیوا کیمیچ بهترین مدافع و هانسی فلیک بهترین مربی فصل، همگی از بایرن مونیخ بودند.

کوین دی‌بروینه بهترین هافبک فصل گذشته فوتبال اروپا

دیدیه دروگبا ستاره پیشین ساحل عاجی چلسی هم جایزه ویژه رییس یوفا را دریافت کرد. دروگبا نخستین بازیکن آفریقایی است که این جایزه را به دست می‌آورد.

در بخش زنان نیز لیون قهرمان لیگ قهرمانان اروپا مانند بایرن مونیخ دست بالا را داشت. سارا بوحادی بهترین دروازه‌بان، وندی رنارد بهترین مدافع، جنیفر ماروژان بهترین هافبک و  از لیون و ژان لوک واسور بهترین مربی شدند که همگی از تیم لیون بودند.

اما پرنیا هاردر به عنوان بهترین مهاجم و بهترین بازیکن فصل گذشته فوتبال زنان اروپا معرفی شد. این بازیکن که فصل قبل در تیم وولفسبورگ بازی می‌کرد، به تازگی با ثبت گران‌ترین قرارداد تاریخ فوتبال زنان جهان راهی چلسی شده است.

پرنیا هاردر بهترین مهاجم و بازیکن فصل گذشته فوتبال زنان اروپا و گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال زنان جهان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =