باشگاه شهرخودرو سه قرارداد جدید با بازیکنان امضا کرد

مشهد- ایرنا- باشگاه شهرخودرو در قالب انعقاد سه قرارداد جدید، علاوه بر تمدید قرارداد کاپیتان خود، دو بازیکن جدید به خدمت گرفت.

باشگاه شهرخودرو خراسان رضوی در گزارشی ضمن اعلام این خبر افزود: اکبر صادقی کاپیتان تیم فوتبال شهر خودرو که قراردادش با این تیم  به پایان رسیده بود با حضور در دفتر باشگاه در تهران، قرارداد خود را برای دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

همچنین ابوذر صفرزاده بازیکن ۲۴ ساله شیرازی که سابقه عضویت در تیم‌های فجر سپاسی، ذوب‌آهن اصفهان و شاهین بوشهر را دارد با قراردادی سه ساله به عضویت تیم شهر خودرو درآمد.

رضا یزدان‌دوست بازیکن سابق تیم استقلال خوزستان هم برای سه فصل با شهر خودرو قرار داد بست.

تمرینات تیم فوتبال شهرخودرو طی هفته جاری پس از بازگشت تیم از قطر و رقابتهای جام باشگاه های آسیا در مشهد زیر نظر سرمربی، سید مهدی رحمتی از سر گرفته شد.

با پایان یافتن نوزدهمین لیگ برتر فوتبال کشور،  تیم شهرخودرو با سپردن سرمربیگری این تیم به رحمتی و جذب بازیکنان جدید خود را برای حضور قدرتمندانه در بیستمین لیگ برتر فوتبال آماده می‌کند.

در این راستا علاوه بر بازیکنانی که امروز جذب آنان به شهرخودرو اعلام شد پیشتر نیز پنج بازیکن جدید شامل احمد الجبوری، رحمان جعفری، محمد عرفان معصومی، امیر حسین کریمی و صادق صادقی به ترکیب این تیم افزوده شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =