فساد فدراسیون بین‌المللی، اوضاع وزنه‌برداری جهان را متلاطم کرده است

بجنورد- ایرنا- نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: افشای فسادی که در هیات رییسه و در راس هرم فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری رخ داده، وضعیت این رشته را به تلاطم درآورده و وزنه‌برداری اکنون در هیچ جای جهان حال و روز خوشی ندارد.

به گزارش ایرنا داوود باقری روز پنجشنبه در نشست مجمع انتخابات رییس هیات وزنه برداری خراسان شمالی اظهار داشت: هر چند وضعیت وزنه برداری در جهان متلاطم و ناآرام است اما فدراسیون وزنه برداری کشور برنامه های خود را دارد و بر آن اساس به پیش می رود.

وی گفت: آمادگی داریم تا رشته وزنه برداری را حمایت کنیم اما در این زمینه امید می رود از توان پشتیبانان مالی نیز استفاده شود.

باقری اظهار داشت: خوشبختانه وزنه برداری در خراسان شمالی از شرایط خوبی برخوردار است و ما نیز آمادگی داریم تا فعالیت ورزشکاران این رشته را مورد حمایت قرار دهیم.

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری افزود: کمیته های مختلف آماده هستند تا در زمینه تامین و تقویت تجهیزات وزنه برداری در این استان، کمک کار باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی هم در این نشست درباره دغدغه های موجود در زمینه بازگشایی اماکن ورزشی استان، گفت: تاخیر در بازگشایی اماکن ورزشی، به علت ضعف زیرساخت ها است، در استان هایی مثل خراسان رضوی، چهار بیمارستان برای خدمات رسانی به مبتلایان کرونا فعال است اما ما در استان تنها یک بیمارستان در این خصوص داریم.  

کوروش بهادری اظهار داشت: نبود زیرساخت های پزشکی لازم سبب شده تا در بازگشایی اماکن ورزشی با احتیاط کامل اقدام شود.  

در این نشست، احسان شعبانی، تنها نامزد ریاست هیات وزنه برداری، با کسب ۱۱ رای به مدت چهار سال به عنوان رییس این هیات در خراسان شمالی انتخاب شد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =