چند خبر کوتاه از کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب آشامیدنی برخی از مناطق شهر یاسوج روز شنبه به مدت ۱۲ ساعت قطع می شود.

علی محمد غریبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور انجام برخی عملیات بهسازی، وصل و وارد مدار نمودن شبکه جدید توزیع، آب اشامیدنی تمامی خیابان های مناطق امامت، گلستان، زیرتل و دانشگاه دولتی شهر یاسوج روز شنبه مورخ ۱۲ مهرماه از ساعت ۸صبح تا ساعت ۲۰ به مدت ۱۲ ساعت قطع می شود.

وی از ساکنین تمامی مناطق یادشده خواست تا قبل از قطعی آب، تدابیر و تمهیدات لازم را جهت ذخیره سازی آب مورد نیاز و همچنین همکاری های مقتضی را نسبت به صرفه جویی در مصرف آب شرب در زمان انجام عملیات بهسازی و توسعه شبکه توزیع آب بعمل آورند.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تا ساعاتی پس از اتمام عملیات کاری مورد نظر، افت فشار آب در برخی از شبکه های خیابانهای مناطق یادشده دور از انتظار نمی باشد.

غریبی از مشترکین تقاضا کرد که از هرگونه دستکاری تاسیسات و شیرآلات خودداری کنند تا افت فشار آب  هرچه سریعتر برطرف و جریان آب در شبکه توزیع در کمترین زمان ممکن به حالت عادی و معمول برگردد.

وی تصریح کرد: با نظارت حوزه معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان و بکارگیری بخش خصوصی در میدان عملیات کاری در مناطق مورد نظر، همکارانمان درواحدهای فنی و اجرایی و اتفاقات  امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد تمام تلاش، تدابیر و همت خود را بکار بسته تا عملیات کاری مورد نظر در کمترین بازه زمانی ممکن انجام گیرد.

دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف خودروهای مسروقه در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارق حرفه‌ای خودرو در شهرستان بویراحمد شناسایی ‌ و دستگیر شد.

سرهنگ ستاد کیقباد مصطفایی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده یک نفر سارق حرفه‌ای را شناسایی و حین خرید و فروش قطعات خودروهای مسروقه در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

مصطفایی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه به ۹ فقره سرقت خودرو شامل ۳ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، یک دستگاه خودروی سمند و ۵ دستگاه خودروی پراید با همدستی یک نفر دیگر در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کرد.

وی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه آن ۵ دستگاه خودرو به صورت سالم و ۴ دستگاه دیگر به صورت اوراقی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد. خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری همدستان متهم در دستور کار پلیس قرار دارد.

قاچاقچی لوازم آرایشی و بهداشتی در یاسوج دستگیر شد


مدیرکل تعزیزات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در حین انجام ماموریت در محور یاسوج به شیراز به یک خودرو مشکوک شدند.

براتعلی صالحی افزود: خودروی مذکور پس از چند مرحله ایست بدون هیچ گونه توجهی به علایم و هشدار های پلیس با سرعت غیر مجاز و حرکات مارپیچ پیش روی کرد و نهایتا با اقدامات قانونی متوقف شد.

وی تاکید کرد: از خودروی مزبور کالای قاچاق از جمله لوازم آرایشی بهداشتی به ظن قاچاق کشف و تحویل اموال تملیکی شد.

مدیرکل تعزیزات کهگیلویه بویراحمد بیان کرد: پس از بررسی، و تشکیل پرونده  برای رسیدگی به شعبه پنجم تعزیرات حکومتی یاسوج ارسال شد.

صالحی گفت: این شعبه با احضار متهم، و نظر به عدم ارائه هر گونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را به ضبط کالای مکشوفه و مصادره خودرو، و به پرداخت حدود ۱۴ میلیارد ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =