دستگیری ۳۰ معتاد پیرامون مدارس و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: در طرح پاکسازی نقاط آلوده اطراف مدارس که در استان اجرا شد ۳۰ نفر از معتادان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد قدرتی روز پنجشنبه اظهار داشت: در این طرح ۲۹ نقطه آلوده شناسایی و مورد بازرسی قرار گرفت، که در این رابطه سه کیلو و ۵۷۰ گرم انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.
وی افزود: در این طرح ۱۴ خرده فروش، یک نفر از اراذل و اوباش و نیز ۱۵ معتاد متجاهر دستگیر شدند که ۹ نفر از معتادان به اردوگاه ترک اعتیاد استان معرفی شدند.

وی گفت: در این طرح چهار باب منزل مسکونی، که محل فروش مواد مخدر بود، پلمب و چهار پاتوق معتادان متجاهر نیز شناسایی و تخریب شد و در همین رابطه ۲ دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
توقیف محموله اسب غیرمجاز در مانه‌وسملقان

فرمانده انتظامی مانه و سملقان گفت: یک دستگاه نیسان حامل ۶ راس اسب فاقد مجوز به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.
سرهنگ مهدی مهران فر گفت: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو نیسان حامل اسب مشکوک شده و پس از متوقف ساختن و بازرسی آن مشخص شد که اسب های مزبور که از آمل به مقصد قوچان بارگیری شده بود، فاقد مجوز قانونی حمل از اداره دامپزشکی هستند که با هماهنگی انجام شده خودرو توقیف و اسب های فاقد مجوز نیز به پست قرنطینه مستقر در ایستگاه چمن بید تحویل داده شدند.
دستگیری ۲ شکارچی متخلف در شاه جهان شیروان

رییس اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: ۲ شکارچی متخلف که با یک سلاح برنو در ارتفاعات شاهجهان شیروان در حال دوربین کشی برای شکار بودند، قبل از اقدام به شکار، توسط ماموران اجرایی حفاظت محیط زیست دستگیر شدند.

حمید فخرانی افزود: از متخلفان علاوه بر یک قبضه سلاح برنو کارابین، پنج عدد فشنگ و ۲ دستگاه دوربین چشمی کشف و ضبط شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها