۱۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۶
کد خبرنگار: 2574
کد خبر: 84061147
۱ نفر

برچسب‌ها

۲۰۰ غرفه در بازارچه ساحلی دیلم در آتش سوخت

گناوه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: در جریان حادثه آتش سوزی بازارچه ساحلی این بندر تعداد ۲۰۰ غرفه به طور کامل در آتش سوخت و از بین رفت.

محمدباقر گله گیر روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آتش سوزی بازارچه ساحلی بندر دیلم حدود ساعت ۷:۳۰ امروز به وقوع پیوست که از ساعت‌های اولیه نیروهای امدادی و آتش نشانان وارد عمل شدند.

وی اظهار کرد: با توجه به کمبود تجهیزات آتش نشانی، از اداره بندر شهرستان دیلم و شرکت‌های نفتی اطراف و استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد برای مهار آتش درخواست کمک شد.

معاون سیاسی امنیتی  فرمانداری دیلم گفت: هرچند از سرایت آتش به مجتمع تجاری و ساختمان‌های اطراف جلوگیری شده، اما با وجود تلاش آتش نشانان و نیروهای امدادی هنوز آتش به طور کامل مهار نشده است.

وی بیان کرد: باتوجه به اینکه غرفه‌های موجود در  این بازارچه با آهن، ام دی اف و فایبرگلاس ساخته و بتنی نیستند، آتش بیشتر شعله ور و گسترده می‌شود.

گله گیر گفت: دسترسی به وسط بازارچه به علت گستردگی آتش از سوی خودروهای آتش نشانی وجود ندارد و با گذشت حدود چهار ساعت تنها آتش اطراف بازارچه مهار شده است. 

وی اظهارداشت:  در این حادثه به کسی آسیب نرسیده است، اما همه غرفه‌ها و وسایل موجود در آن از بین رفتند.

شهرستان ساحلی دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر از نقاط گردشگرپذیر جنوب کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =