منازل مسکونی مددجویان استان مرکزی تا هشت ماه آینده بهره‌برداری می‌شوند

اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی حداکثر تا هشت ماه آینده بهره‌برداری می‌شوند.

«محمدباقر نوبخت» روز پنجشنبه در جریان سفر یکروزه به استان مرکزی در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران، افزود: عملیات اجرایی سه‌هزار واحد مسکونی امروز در استان مرکزی آغاز می‌شود که از این تعداد ۲ هزار واحد ویژه اقشار کم‌درآمد و یک‌هزار واحد دیگر نیز ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت این منازل مسکونی تا هشت ماه آینده یا حداکثر تا پایان دولت دوازدهم(خردادماه سال آینده) بهره‌برداری و تحویل واجدان شرایط می‌شود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: علاوه بر این، طرح‌های عمرانی بسیاری در استان مرکزی وجود دارد که باید تا پایان امسال یا پایان فعالیت دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسند که روز جاری در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان مصوب و اعتبارات لازم نیز از سوی این سازمان تامین خواهد شد.

نوبخت اظهار داشت: همچنین طرح‌هایی به عنوان برنامه جهش تولید استان مرکزی معرفی شده‌اند که در راستای منویات رهبر معظم انقلاب باید تعیین‌تکلیف شوند که در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

حضور در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان مرکزی، شرکت در آیین بهره‌برداری از تقاطع غیر همسطح شهید صیدی اراک، بازدید از عملیات اجرایی تالار مرکزی، کتابخانه مرکزی و دره گردو اراک و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و آغاز عملیات اجرایی واحدهای مسکونی محرومان از مهمترین برنامه‌های سفر یک روزه معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اراک است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha