مربی پاختاکور: اخراج «ماشاریپوف» ما را نابود کرد

تهران- ایرنا- مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان گفت: اخراج ماشاریپوف ما را نابود کرد و در همان ابتدای بازی شیرازه تیم ما از هم پاشید.

به گزارش ایرنا، «پیتر هویسترا» در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر پرسپولیس که با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان ایران همراه بود، اظهار داشت: کارت قرمز بازی را نابود کرد. من دقیقاً متوجه نشدم‌ که چه اتفاقی افتاد و باید آن صحنه را دوباره ببینم. در کل آن کارت قرمز شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

وی افزود: کاپیتان معمولا ستاره تیم در زمین است و از اینکه آن کارت قرمز زودهنگام را گرفت خود را مقصر می‌داند. شاید داور باید به جای کارت قرمز، کارت زرد می‌داد. صحنه مشابهی در بازی اول ما در لیگ قهرمانان اتفاق افتاد که داور کارت قرمز نداد و بازیکن خاطی را با کارت زرد مجازات کرد.

مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور تصریح کرد: آن گل زود هنگام نیمه دوم تمام امید ما را نابود کرد. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که در این رقابت‌ها چهره خوبی از خود و فوتبال ازبکستان به نمایش گذاشتند.

وی در مورد استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی تصریح کرد: در مورد VAR باید بگویم که نمی‌دانم چرا از این مرحله به کار برده‌ می‌شود، این استاندارد دوگانه در مسابقات ایجاد می‌کند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =