پیروانی: رمز موفقیت پرسپولیس رفاقت و تعصب است

تهران- ایرنا- مدیر فوتبالیتیم پرسپولیس پس از راهیابی این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: در پرسپولیس کار تاکتیکی جای خود را دارد اما از نظر تعصب بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس امشب (چهارشنبه) در دیدار برابر پاختاکور ازبکستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، با تیجه دو بر صفر پیروز و راهی دور بعد شد.

بدنبال این پیروزی «افشین پیروانی» گفت: بازی خیلی سخت بود. خسته نباشید و تشکر به کادرفنی و بازیکنانی که از جان مایه می‌گذارند. بازی‌ها خیلی فشرده است و خدا را شکر که به عنوان نماینده ایران بازی‌ها را پشت سر گذاشتیم و به النصر عربستان رسیدیم. تشکر ویژه‌ای از هواداران که همیشه حامی ما بودند و دلگرمی بزرگی به ما علیرغم غیبت در اینجا به ما می‌دهند. شرایط سختی داریم و بازیکنی داریم که با انگشت شکسته و با آمپولی که به آن می‌زند با تمام توان بازی می‌کند. من به همه خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم بازی آخر را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: باید از روابط بین الملل فدراسیون و باشگاه خودمان تشکر کنیم که مساله سیامک نعمتی را دنبال کردیم و خوشبختانه به نتیجه رسید و فکر کنم برای اولین بار در تاریخ فوتبال ما بود. در بحث نعمتی این موضوع نشان داد که خواستن توانستن است. باید وقت بگذاری و پیگیری کنی و خوشبختانه نتیجه داد.

پیروانی درباره حضور بازیکنان جدید و انگیزه ای که در تیم از خود به نمایش گذاشتند گفت: گرفتن بازیکن خیلی سخت بود و یکی از بازیکنان ما کسی بود که برای آمدن به پرسپولیس گریه کرد؛ بازیکن دیگری بود که برادرش گفت او دوست ندارد جایی جز پرسپولیس برود. این بازیکنان عشق پرسپولیس دارند و رمز موفقیت ما رفاقت و تعصب است. کار تاکتیکی هم جای خود دارد اما خوشبختانه از نظر رفاقت و تعصب هم شرایط فوق العاده‌ای داریم. یک گام دیگر تا فینال آسیا داریم و با یاری خدا بتوانیم در کنار هم به این موفقیت برسیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =