گل‌محمدی: به بازیکنانم افتخار می‌کنم/ از امشب باید روی النصر تمرکز کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هدف بزرگی داریم و از امشب باید تمرکزمان را روی رویارویی با النصر بگذاریم و برای این مسابقه بزرگ آماده شویم.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های با اشاره به این مسابقه اظهار داشت: بازی خیلی مهمی را بردیم و توانستیم به فینال غرب آسیا برویم. از این بابت خوشحال هستیم.

وی افزود: در مجموع بازی خوبی بود. شروع خوبی برابر پاختاکور داشتیم. در ادامه حریف ۱۰ نفره شد و این به نفع ما شد. توانستیم با گردش خوب و سرعت دادن به بازی به گل‌های خوبی برسیم. در مجموع اتفاقاتی که رخ داد به نفع ما بود. باید از بازیکنانم به خاطر جان‌فشانی و ایثار و از خودگذشتگی تشکر کنم که اینگونه برای هدف بزرگ و خوشحالی هواداران جنگیدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: این برد را به همه هواداران عزیز که همیشه انرژی مثبت برای ما می‌فرستند تقدیم می‌کنیم. همیشه وجود آنها را کنارمان حس می‌کنیم و این موضوع به ما انگیزه می‌دهد. از خوشحالی آنها خوشحالیم و امیدوارم این خوشحالی ادامه‌دار باشد و به هدفی که داریم برسیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: ما برای هدفمان به خاطر هواداران‌مان می‌جنیگم. به خاطر خوشحالی و شاد کردن آنها بازیکنان از جانشان مایه می‌گذارند و از خود گذشتگی می‌کنند. این بازیکنان شایسته بهترین‌ها هستند و من به آنها افتخار می‌کنم. امیدواریم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

وی در مورد گل نخوردن پرسپولیس در مسابقات اخیر تصریح کرد: هدف اصلی ما در همه بازی‌ها حفاظت از دروازه است که برای رسیدن به آن باید دفاع تیمی خوبی داشته باشیم. تیمی که خوب دفاع می‌کند و گل نمی‌خورد احتمال پیروزی اش زیاد است. بازیکنان انرژی می گذارند. تمرکزی که آنها برای گل نخوردن و بردن دارند زیاد است و این اصلی است که باید در فوتبال ما رعایت شود و این موضوع خیلی به ما کمک کرد.

سرمربی سرخپوشان در مورد تقابل با النصر تصریح کرد: النصر نشان داده با لیاقت به اینجا رسیده. آنها از نظر تاکیتیکی تیم خوبی هستند و قطعا کار سختی برابر این تیم داریم. امیدوارم بتوانیم مانند بازی‌های گذشته عملکرد خوبی داشته باشیم و به هدفمان برسیم. کار راحت نیست و سختی ‌های خودش را دارد. از همین امشب باید خوب ریکاوری کنیم و تمرکزمان را معطوف رویارویی با النصر کنیم. امیدوارم با تمرکز خوب به هدف بزرگی که داریم برسیم.

وی در مورد عملکرد بازیکنان جدید تیمش اظهار داشت: خیلی دوست داشتیم که با همه بازیکنانی که فصل را تمام کردیم کار را ادامه دهیم اما آنها تصمیم گرفتند که بروند. مشکلاتی بود اما فکر می‌کنم بازیکنانی که به تیم ضافه شدند به خوبی با نفرات قدیمی هماهنگ شدند. آنها می‌دانند به تیم بزرگی آمدند و در راستای هدف بزرگ انجام وظیفه می‌کنند. این هماهنگی خوب وجود دارد. بازیکنان خیلی خوب یکدیگر را قبول کردند و با هم دوست هستند. از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشند تا دل هوادارانمان را شاد کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =