آیندگان هرمزگان و چابک شیراز به بعدی فوتسال کشور صعود کردند

بندرعباس- ایرنا- رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور درگروه ششم که از روز شنبه پنجم مهرماه جاری در سالن فجر بندرعباس درجریان بود، چهارشنبه شب با صعود تیم‌های آیندگان هرمزگان و چابک شیراز به مرحله بعدی به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، در بازی نخست روز پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور، تیم ایثار جیرفت به دیدار درسا لارستان رفت و درپایان تیم ایثار موفق شد با نتیجه چهار بر۲ حریف خود را شکست دهد.

بازی دوم این دوره از مسابقه نیز بین تیم‌های چابک شیراز و کوروش کبیر زابل برگزارشد که در نهایت تیم چابک دریک بازی برتر سه بر یک حریف خود را شکست داد و تیم چابک شیراز با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و عنوان تیم دوم صعود کرد.

در بازی سوم و آخرین دیدار بازی‌های دور نخست نیز تیم آیندگان با انگیزه بیشتر برای صعود به مرحله بعد به مصاف مس رفسنجان رفت، دراین بازی تیم آیندگان با یک بازی منطقی سه بار دروازه حریف خود را فرو ریخت و تیم مس با همه تلاشی که از خودنشان داد فقط یک بار توانست گل‌های خورده را جبران کند.

 در پایان بازی بانتیجه سه بریک به سود آیندگان به پایان رسید تا این تیم هرمزگانی با ۱۳ امتیاز و تفاضل مثبت ۹ به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کند.

مرحله نخست مسابقه لیگ دسته دوم فوتسال کشور در گروه ششم از پنجم مهرماه به میزبانی باشگاه آیندگان هرمزگان در سالن فجر بندرعباس آغاز شد.

 در این دوره از رقابت‌ها ۶ تیم آیندگان هرمزگان، کورش کبیر زابل، چابک شیراز، درسا لارستان، ایثار جیرفت و مس رفسنجان به مدت پنج روز باهم به رقابت پرداختند.

تیم‌های حاضر در مرحله دوم مسابقه در ۲ گروه ۶ تیمی و به صورت مجتمع رفت و برگشت باهم رقابت کردند که در پایان تیم های اول (آیندگان هرمزگان) و دوم (چابک شیراز) از هر گروه به مسابقه لیگ یک فوتسال کشور در فصل جدید صعود کردند. 
در این پیکارها تیم آیندگان هرمزگان میزبان مسابقه با تیم‌های کورش کبیر زابل، چابک شیراز، درسا لارستان، ایثار جیرفت و مس رفسنجان هم گروه است.

در این بازی برای آیندگان هرمزگان، مهرداد خانه داری، حمید بیک، حامد زرجام، سعید اقتداری، سینا بخشی، امیر اقتداری، حسین رحیمی، محمد بازیار، رضا سالاری، آرمان پرواز، نوید آذری و حسن سپهری با هدایت هادی بزوال بازی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha