بیانی: اتفاقاتی که در استقلال می‌افتد عذاب‌آور است

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال باشگاه معمولی نیست، این تیم ۴۰ میلیون هوادار دارد، پرافتخارترین تیم ایران در قاره آسیاست و اتفاقاتی که برای این تیم رخ می‌دهد عذاب آور است.

«شاهین بیانی» روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تغییرات زیادی در ماه‌های اخیر در مدیریت باشگاه استقلال رخ داده است و این برای این تیم زیبنده نیست.

وی افزود: استقلال در این شرایط خاص بدون سرمربی و مدیرعامل است و به طور حتم ادامه این روند لطمات زیادی به استقلال خواهد زد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال باشگاه معمولی نیست، این تیم ۴۰ میلیون هوادار دارد، پرافتخارترین تیم ایران در قاره آسیاست و اتفاقاتی که برای این تیم رخ می‌دهد عذاب آور است.

بیانی تصریح کرد: من به هواداران استقلال حق می‌دهم که از شرایط موجود ناراحت باشند و به نظرم باید تصمیمات درستی برای این تیم گرفته شود.

وی تاکید کرد: انتظار از مدیران وزارت ورزش و جوانان این است که فرد باتجربه و کاربلدی مدیریت استقلال را بر عهده بگیرد که بتواند این تیم را به ساحل نجات برساند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: پرسش من به عنوان کسی که سال‌ها بازوبند کاپیتانی استقلال را بر دستان خود بسته این است که چرا این تیم هر سال باید حاشیه داشته باشد؟ چرا این اتفاق تکراری برای استقلال رخ می‌دهد و هیچ کس نمی‌تواند از آن جلوگیری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =