سناتورهای جمهوریخواه: مناظره بایدن و ترامپ، خشن و مایه شرمساری بود
میت رامنی سناتور جمهوریخواه ایالت یوتا

تهران- ایرنا- سناتورهای جمهوریخواه با انتقاد از نخستین مناظره انتخاباتی جو بایدن و دونالد ترامپ، آن را «مایه شرمساری، نابهنجار و خشن» توصیف کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای هیل، «میت رامنی» سناتور جمهوریخواه ایالت یوتا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۲ چهارشنبه به وقت محلی آمریکا درباره مناظره بایدن و ترامپ گفت: فکر می‌کنم که مناظره شب گذشته مایه شرمساری بود.
برخی دیگر از سناتورها این مناظره را نابهنجار، خام و خشن توصیف کردند. «بن ساس» سناتور جمهوریخواه ایالت نبراسکا نیز جدال ترامپ و بایدن را یک «نمایش آشغال» نامید.
حتی سرسخت‌ترین هواداران ترامپ نیز معتقدند که مهار این مناظره از دست خارج شده بود.
«جیم هوف» سناتور جمهوریخواه ایالت گفت که عملکرد ترامپ در مناظره «کمی تند» بود و به رییس جمهوری آمریکا توصیه کرد که در مناظره بعدی اندکی «خویشتنداری» کند.
«جان بوزمان» سناتور جمهوریخواه آرکانزاس نیز گفت که این مناظره «بسیار خام» بود. «کوین کرامر» سناتور جمهوریخواه داکوتای شمالی نیز این مناظره را «نابهنجار» توصیف کرد.
نخستین مناظره ترامپ و بایدن شب گذشته در «دانشگاه کیس وسترن رزرو» در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار شد.
بسیاری از تحلیلگران و ناظران، این مناظره را مایه شرمساری خواندند. شبکه سی.ان.ان نیز اعلام کرد: مردم آمریکا بازنده مناظره بودند چون واقعاً یک فاجعه بود.
در این مناظره ۹۰ دقیقه‌ای، ترامپ «۷۳ بار» حرف‌های بایدن را قطع کرد. بایدن نیز از لفظ «ساکت شو» خطاب به ترامپ استفاده کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =