رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

تهران- ایرنا- همزمان با روز جهانی ناشنوایان و با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان برگزار شد.

همزمان با روز جهانی ناشنوایان امروز (چهارشنبه) رزمایش کمک‌ مومنانه فدراسیون ناشنوایان با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، احمدی معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان، تیشه گران رییس فدراسیون، سروری معاون امنیتی فرمانداری، میر جلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران، رییس بهزیستی شهر تهران و مسوولین فدراسیون و بهزیستی در سالن چند منظوره فدراسیون برگزار شد.

 در این مراسم علی‌نژاد اظهار داشت: توجه به مساله مسوولیت اجتماعی در فدراسیون‌های ورزشی، امری بسیار مهم و کلیدی است. امروز جامعه ورزش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال است و خوشبختانه تمامی فدراسیون‌های ورزشی در رزمایش کمک مومنانه حضوری فعال داشته‌اند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با اشاره ضمن تقدیر از مسوولین فدراسیون ناشنوایان در برگزاری این امر خداپسندانه اظهار داشت: همکاران ما در جامعه ورزش، حرکت‌های مومنانه زیادی را جهت یاری رساندن به هموطنان مستضعف‌ کشورمان در مقاطع مختلف داشتند و در ادامه این روند اکثر فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی به این پویش پیوستند.

 در ادامه این مراسم تیشه گران رییس فدراسیون و آرام مدیرکل بهزیستی شهر تهران سخنانی را ایراد و از حضور مسوولین وزارت ورزش و جوانان در این مراسم تقدیر کردند.

در پایان ۳۰۰ بسته معیشتی فدراسیون ناشنوایان با همکاری بهزیستی شهر تهران برای توزیع، به خانواده های نیازمند ارسال شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =