دومین تور موتور سواری کانون جهانگردی و ایرانگردی برگزار شد

تهران- ایرنا- دومین تور موتور سواری کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی به مناسبت هفته گردشگری برگزار شد.

دومین تور موتورسواری کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی همزمان با هفته دفاع مقدس و گردشگری از مبداء وزارت میراث فرهنگی تا کاخ موزه سعدآباد برگزار شد.

به همین مناسبت سعید باقری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، از برگزاری دومین تور موتورسواری کانون همزمان با هفته دفاع مقدس و گردشگری از مبداء وزارت میراث فرهنگی تا کاخ موزه سعدآباد و خبر داد.
وی در ادامه در این باره افزود: امروز حدود ۳۲ موتور سیکلت از وزارت میراث فرهنگی  حرکت کردند و به کاخ موزه سعدآباد  رفتند  بخشی از این ها موتورسیکلت کمپپ ،مسابقه  و و مدل موتورهای  دیگر  بودند.
باقری با بیان اینکه برگزاری این گونه تورها تحت نظارت و مجوز پلیس راهور انجام می شود گفت : بسیاری از جوانان با حضور در این گونه تورهای موتورسیکلت می توانند با رعایت کامل مقررات از تجربه ورزش مفرح و پر انرژی را داشته باشند.


وی  با بیان اینکه برگزاری این گونه ها  تورهای موتور سواری در دیگر کشورها نیز بسیار رایج است گفت:  در نظر داریم  با پایان دوره همه گیری کرونا این‌گونه تورها را به سفر به کشورهای همسایه و اروپایی گسترده کنیم که قطعا به توسعه گردشگری کشور کمک می کند.
وی در ادامه گفت: نخستین تور این کمیته نیز به مناسبت رحلت امام خمینی و با نظارت پلیس راهور انجام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha