صدا و سیمای کرمانشاه آماده تعامل با پلیس برای پیشگیری از جرائم است

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه با اشاره به فراوانی خصایص ممتاز پلیس، صلابت، اقتدار و مردم‌داری را از مهمترین آنها برشمرد و از آمادگی رسانه ملی برای هرگونه تعامل با آنها در راستای پیشگیری و کاهش جرائم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "افشین امیری" روز چهارشنبه در دیدار با سردار جاویدان فرمانده و جمعی از مدیران انتظامی استان کرمانشاه در سالن جلسات صداوسیما، افزود: امنیت امروز جامعه مرهون تلاش‌ها و زحمات خستگی ناپذیرانه ماموران پلیس است که با همه وجود در حال خدمت به مردم هستند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس در عین حال که با مجرمان بسیار مقتدرانه برخورد و اجازه ناامنی و اخلال در نظم و امنیت عمومی به آنها نمی دهند با مردم بسیار مهربانانه رفتار و رافت اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

امیری با اشاره به وجود معضلات اجتماعی موجود در جامعه نظیر حاشیه نشینی و اعتیاد گفت: وجود این معضلات که خود زمینه ساز بسیاری از جرائم هستند کار پلیس را سخت تر و زحمات انها را مضاعف تر کرده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه یادآوری کرد: موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت تلاش برای پیشگیری از وقوع جرم است که در همین راستا متولیان فرهنگی و دستگاه ذی ربط لازم است به یاری نهادهای نظامی مانند پلیس بیایند.

وی در ادامه از آمادگی کامل صداوسیمای کرمانشاه برای هرگونه همکاری با پلیس به منظور آگاه سازی شهروندان در راستای پیشگیری از وقوع جرائم خبر داد و گفت: می توان با تولید برنامه های مناسبتی و پخش کلیپ هایی در رسانه ملی و همچنین استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران حوزه انتظامی از وقوع بسیاری جرائم جلوگیری کرد.

امیری تصریح کرد: در استان کرمانشاه بیش از ۷۰ نهاد متولی کارهای فرهنگی هستند که اگر همه دست به دست هم داده و نسبت به موضوع پیشگیری از وقوع جرم حساسیت های لازم را داشته باشند قطعا نتایجی دست خواهد داد که در نهایت به نفع جامعه ما خواهد بود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه راه اندازی برنامه شهروند - خبرنگار را یکی از اقدامات انجام شده این مرکز در راستای شناسایی آسیب ها و مشکلات عنوان کرد و گفت: این برنامه توانسته در شناسایی مشکلات بسیاری محلات کمک زیادی کند و از همین رو قصد داریم تا این برنامه را در سطح شهرستان های استان نیز اجرا کنیم.

وی گفت: تولید برنامه های فاخر و تاثیرگذار برای امنیت بخشی به جامعه و آگاه سازی شهروندان موضوعی است که حتما صداوسیما با همکاری پلیس به آن خواهد پرداخت.

امیری در پایان با مطلوب ارزیابی کردن امنیت فعلی استان کرمانشاه از تلاش های سردار جاویدان فرمانده و دیگر کارکنان انتظامی کرمانشاه قدردانی کرد و گفت: با قدردانی از همه متولیان نظم و امنیت که در گذشته برای کرمانشاه زحمت کشیدند لازم است به صورت ویژه از سردار جاویدان که توانسته امنیت بسیار خوبی ایجاد کند قدردانی کنم.

در این دیدار همچنین با اهدای لوح و هدیه از مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه قدردانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =